TworzymyGłos Regionu

Nie żyje mieszkanka Wschowy

Prokuratura bada sprawę

Środa, 20 listopada 2019 o 15:12, aktualizacja Czwartek, 21 listopada 2019 o 11:24, autor: 3 4677
Nie żyje mieszkanka Wschowy

15 listopada, w godzinach porannych w okolicach Lapidarium znaleziono zwłoki kobiety. Policja i prokuratura zabezpieczyły je w prosektorium, do wykonania sekcji zwłok. Tam zostały rozpoznane przez członka rodziny. Prokurator Artur Dryjas poinformował lokalne media, że kobieta miała obrażenia głowy z widocznymi śladami krwi.

Prokurator rejonowy dodał, że 18 listopada przeprowadzono sekcję zwłok, która wykluczyła zgon z przyczyn urazowych. 46-letnia mieszkanka Wschowy zmarła wskutek niewydolności krążeniowo-oddechowej. Nie ma wskazań, by osoba trzecia przyczyniła się do śmierci. 

Prokuratura prowadzi czynności dochodzeniowe, wyjaśniające co działo się w ostatnich godzinach życia.

(Foto: Prokuratura Rejonowa we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~ktos
21.11.2019 22:45

Zawsze pisza że niewydolność krążeniowo oddechowa. Tylko rodzina pozna prawdę ale nie od razu tylko też na wynik sie czeka ok miesiąca o ile chca wiedzieć jaka byla przyczyna.

avatar
~Radek
28.11.2019 23:35

To pisali ze w ololicy ulicy Cichej jednak nie bylo miejsca takiego zgonu na tej ulicy nie sie zastanowia gdzie i jaka to ulica .

avatar
~Rysiek
02.12.2019 20:28

Próbuję zrozumieć to co Pan napisał ale za cholere nie potrafię.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl