TworzymyGłos Regionu

Nad stawami stanął Kaczkomat.

Jak z niego korzystać

Środa, 09 września 2020 o 10:28, aktualizacja Środa, 09 września 2020 o 10:47, autor: 16 1977
Nad stawami stanął Kaczkomat.

Wschowski Inkubator Potencjału znowu zaskoczył kreatywnością. W Parku Tysiąclecia stanął "Kaczkomat", czyli dozownik na karmę dla kaczek. Projekt sfinansowano w ramach zadania "Moje Miejsce na Ziemi", które tworzy Fundacja ORLEN.

TO KOLEJNA AKCJA WIP, We Wschowie stanął pojemnik na nakrętki w kształcie serca

"Kaczkomat" uzupełniany jest pełnowartościową karmą. Aby z niego skorzystać należy włożyć złotówkę i przekręcić pokrętło. WIP zapowiada, iż niebawem rozda żetony, aby móc dokarmiać kaczki za darmo. 

Źródło/foto: facebook.com/WIPwschowa

REKLAMA

Komentarze (16)

avatar

avatar
~Em-ka
09.09.2020 12:03

Pomysł na dożywianie kaczek bardzo dobry. Suchy chleb nie bardzo im służy.

avatar
~Urszula Chudak
09.09.2020 12:58

Widziałam już różne "maty" - kaczkomatu jeszcze nie. Nic tylko przyklasnąć Waszym nieszablonowym pomysłom i to robię, bardzo mocno. Zasługujecie!

avatar
~Ela
09.09.2020 14:02

Super inicjatywa gratulacje dla VIP

avatar
~X
09.09.2020 18:42

Wschowa rzeczywiście rozwija się.

avatar
~Gosc
10.09.2020 11:15

Jeszcze nie slyszalem zeby chleb im zaszkodzil tym bardziej dwudniowy karmilem i bede karmil a nie widzialem zadnej padnietej.Niedawno mielismy gesi egipskie karmilem je z żoną i co ? Wyrosly piekne i w koncu odlecialy one jadly chleb z reki

avatar
~...
10.09.2020 13:59

W końcu! Kaczek nie należy karmić chlebem.

avatar
~Jan Kotwicki
10.09.2020 17:34

To PiS tak dba o swój elektorat? A hodowlę zwierząt futerkowych chcą zlikwidować!

avatar
~Kasia
10.09.2020 20:39

Kaczkomat sraczkomat. Przyjmuje pieniądze, a w środku brak pokarmu. Stoi dwa dni i już pusto w pierwszym dniu i dziś znów pusto. Nie powinien przyjmować pieniędzy jak nie ma zawartości.

avatar
~Wschowa
12.09.2020 20:45

Dokładnie pieniądze się wrzuca a pokarmu brak

avatar
~olo
10.09.2020 22:16

Wyczyście stawy z syfu a nie g...a stawiacie!!!

avatar
~Kasia
11.09.2020 10:34

Gdzie mój komentarz? Kaczkomat sraczkomat. Stoi dwa dni i brak karmy w środku. Nie powinien przyjmować pieniędzy jak nie ma zawartości.

avatar
~wschowiak
11.09.2020 19:59

Ciekawe co na to Urząd Skarbowy ? Przecież to jest działalność gospodarcza.

avatar
~Maciek.
14.09.2020 18:06

Ja pierdziu. Masakra. Wszystko co się w tym mieście zrobi jest hejtowane. Nie wierzę. Co za ludzie. Przecież WIP to młodzi ludzie którzy chcą coś pozytywnego zrobić i robią. Przecież kasę na ten kaczkomat wyciągneli od Orlenu nie z kasy gminy.

avatar
~do maciek
15.09.2020 15:49

A z kaczkomatu to kto wyciąga? krasnoludki?

avatar
~Wschowianin
20.09.2020 19:28

Jeszcze jak by wody do stawu dolali to bo już muł z wody wystaje

avatar
~Spaniel
21.09.2020 15:42

We Wschowie jest taka bida ,że te kaczki chleb rzucają dla głodnych ludzi.