TworzymyGłos Regionu

Nabór wniosków na rozwój działalności gospodarczej i projekty grantowe

Wtorek, 10 września 2019 o 15:25, aktualizacja Wtorek, 10 września 2019 o 15:38, autor: 2 604
Nabór wniosków na rozwój działalności gospodarczej i projekty grantowe

Kraina Lasów i Jezior ogłosiła nabory wniosków na podejmowanie i rozwój działalności gospodarczej. Mozna też składać wnioski na projekty grantowe dotyczące organizacji szkoleń oraz wydawania materiałów promocyjnych. Spotkania informacyjne odbędzie się 16 i 20 września w Siedlisku.

16 września o godz. 12:00 w siedzibie Lokalnej Grupy Działania (ul. Nadodrzańska 9, Siedlisko) odbędzie się spotkanie informacyjne. Po spotkaniu rozpocznie się szkolenie dotyczące zasad i warunków otrzymania wsparcia, wypełniania dokumentów aplikacyjnych oraz procedury wyboru. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje m.in. wydawanie materiałów promocyjnych, oznakowanie zabytków, warsztaty, szkolenia.

20 września o godz. 12:00 w siedzibie LGD odbędzie się szkolenie. Będzie dotyczyło tworzenia nowych podmiotów gospodarczych oraz istniejących i podnoszeniu kompetencji osób biorących udział w tworzeniu i rozwijaniu podmiotów gospodarczych. 

Zapraszamy.

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Qwerty
10.09.2019 18:14

Podejmowanie działalności gospodarczej. Powodzenia od przyszłego roku 1500 ZUS. A będzie lepiej. To naprawdę dobra zmiana.

avatar
~ana
11.09.2019 10:39

No właśnie, nastały czas, gdzie łatwiej NIC NIE ROBIĆ, niż COŚ ROBIĆ :(

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl