TworzymyGłos Regionu

Międzynarodowe Targi Turystyki

i czasu wolnego we Wrocławiu 2020

Wtorek, 03 marca 2020 o 12:30, aktualizacja Środa, 04 marca 2020 o 00:32, autor: 0 577
Międzynarodowe Targi Turystyki

Na Stadionie we Wrocławiu w dniach 28.02-01.03 odbywały się targi turystyczne. W których wzięło udział w sumie 233 wystawców z różnych części Polski i świata. Jednym z nich była Gmina Sława, która corocznie ukazuje walory turystyczne swojego miasta i gminy na tego rodzaju targach. Sława jak zawsze zaprezentowała ciekawe stoisko promocyjne, któremu przyświecało hasło „Słońce najmocniej praży na sławskiej plaży”. 

Stoisko dosłownie oblegane było przez pasjonatów wypoczynku nad Jeziorem Sławskim, tego aktywnego, jak i polegającego jedynie na plażowaniu.  MTT to wydarzenie nie tylko branżowe, lecz także lokalne. Oprócz standardowych stoisk odwiedzający mogą skorzystać z licznych atrakcji. Podczas weekendowego spotkania na stoiskach nie zabrakło atrakcji sportowych, gier, pokazów kulinarnych oraz konkursów z nagrodami, a to wszystko po to, aby uczestnicy wydarzenia bawili się jak najlepiej. Wiele regionalnych stoisk prezentowało kulturę swojego regionu, strojami, śpiewem czy też tradycyjnymi daniami.

(WG)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl