TworzymyGłos Regionu

Lucyna Omieczyńska: Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Nowy rok w UTW

Wtorek, 08 stycznia 2019 o 16:26, aktualizacja Wtorek, 22 stycznia 2019 o 18:46, autor: 1 3364
Lucyna Omieczyńska: Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Nowy rok w UTW

- Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Miejcie siły, by godnie znosić przeciwności losu. Niech zawsze znajdzie się ktoś, kto poda wam pomocną dłoń, gdy będziecie w potrzebie - mówiła Lucyna Omieczyńska podczas spotkania noworocznego słuchaczy Uniwersytety Trzeciego Wieku we Wschowie i zaproszonych gości.

Tradycyjnie już słuchacze UTW we Wschowie witają nowy rok na specjalnym spotkaniu, gdzie jest czas, aby złożyć sobie noworoczne życzenia, wysłuchać przygotowanych na tę okazję pieśni chóru ,,Kantylena" i po prostu dobrze spędzić ze sobą wspólne spotkanie. Jak co roku w noworocznym spotkaniu poza słuchaczami udział biorą zaproszeni goście na czele z burmistrzem Wschowy i starostą powiatu wschowskiego. Nie inaczej było i tym razem. Obecni na spotkaniu Konrad Antkowiak i Andrzej Bielawski życzyli wszystkim uczestnikom wyjątkowego, niezapomnianego nowego roku i wielu łask bożych.

- Niech ten nowy rok będzie dla was wszystkich pomyślny. Niech pozwoli wam spełnić zamierzenia i marzenia, odnosić sukcesy zawodowe, realizować swoje pasje. Niech sprawi, by ludzie, których będziecie spotykać, byli przyjaźni, życzliwi, uprzejmi, wyrozumiali, okazywali wam szacunek. Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Miejcie siły, by godnie znosić przeciwności losu. Niech zawsze znajdzie się ktoś, kto poda wam pomocną dłoń, gdy będziecie w potrzebie. Niech ten rok nie pozwoli, byście się zawiedli na jakiejkolwiek osobie, czy instytucji. Życzymy obfitującego w łaski życia duchowego, sukcesów w poznawaniu świata i pięknych doznań z uczestnictwa w życiu kulturalnym - życzyła wszystkim przewodnicząca Rady Słuchaczy UTW Lucyna Omieczyńska.

Spotkanie noworoczne odbyło się w restauracji Fin de Siecle w Szlichtyngowej.

(rak/foto: olek)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~AS
08.01.2019 20:28

Jest okazja do świętowania. Odnalazł się burmistrz (...)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl