TworzymyGłos Regionu

Lucyna Omieczyńska: Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Nowy rok w UTW

Wtorek, 08 stycznia 2019 o 16:26, aktualizacja Wtorek, 22 stycznia 2019 o 18:46, autor: 1 3216
Lucyna Omieczyńska: Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Nowy rok w UTW

- Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Miejcie siły, by godnie znosić przeciwności losu. Niech zawsze znajdzie się ktoś, kto poda wam pomocną dłoń, gdy będziecie w potrzebie - mówiła Lucyna Omieczyńska podczas spotkania noworocznego słuchaczy Uniwersytety Trzeciego Wieku we Wschowie i zaproszonych gości.

Tradycyjnie już słuchacze UTW we Wschowie witają nowy rok na specjalnym spotkaniu, gdzie jest czas, aby złożyć sobie noworoczne życzenia, wysłuchać przygotowanych na tę okazję pieśni chóru ,,Kantylena" i po prostu dobrze spędzić ze sobą wspólne spotkanie. Jak co roku w noworocznym spotkaniu poza słuchaczami udział biorą zaproszeni goście na czele z burmistrzem Wschowy i starostą powiatu wschowskiego. Nie inaczej było i tym razem. Obecni na spotkaniu Konrad Antkowiak i Andrzej Bielawski życzyli wszystkim uczestnikom wyjątkowego, niezapomnianego nowego roku i wielu łask bożych.

- Niech ten nowy rok będzie dla was wszystkich pomyślny. Niech pozwoli wam spełnić zamierzenia i marzenia, odnosić sukcesy zawodowe, realizować swoje pasje. Niech sprawi, by ludzie, których będziecie spotykać, byli przyjaźni, życzliwi, uprzejmi, wyrozumiali, okazywali wam szacunek. Cieszcie się państwo miłością najbliższych, ich szczęściem i osiągnięciami. Miejcie siły, by godnie znosić przeciwności losu. Niech zawsze znajdzie się ktoś, kto poda wam pomocną dłoń, gdy będziecie w potrzebie. Niech ten rok nie pozwoli, byście się zawiedli na jakiejkolwiek osobie, czy instytucji. Życzymy obfitującego w łaski życia duchowego, sukcesów w poznawaniu świata i pięknych doznań z uczestnictwa w życiu kulturalnym - życzyła wszystkim przewodnicząca Rady Słuchaczy UTW Lucyna Omieczyńska.

Spotkanie noworoczne odbyło się w restauracji Fin de Siecle w Szlichtyngowej.

(rak/foto: olek)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~AS
08.01.2019 20:28

Jest okazja do świętowania. Odnalazł się burmistrz (...)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaKoncert Podziękowań
25.03.20190 632
23 marca Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej w Koncercie Podziękowań zaprezentowało to, co ma najlepsze w swoich szeregach, czyli występy mażoretek oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Zani...
nazwa
Sukcesy uczniów SP2
25.03.20190 379

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl