TworzymyGłos Regionu

Kto będzie gwiazdą wieczoru na Dniach Sławy?

Czwartek, 12 września 2019 o 11:59, aktualizacja Czwartek, 12 września 2019 o 12:07, autor: 0 1634
Kto będzie gwiazdą wieczoru na Dniach Sławy?

Sława po raz kolejny daje szansę internautom, aby to oni wybrali gwiazdę Dni Sławy 2020. Od wtorku, na oficjalnym Facebooku Sławy można głosować w ankiecie na wykonawcę, którego zobaczymy podczas przyszłorocznego koncertu z okazji święta miasta. Ta forma cieszy się wielkim zainteresowaniem, więc organizatorzy postanowili kontynuować tę tradycję. 

W ubiegłych latach w ten sposób wybrano takie gwiazdy jak LemOn, Afromental czy tegoroczną gwiazdę, która przyciągnęła niewyobrażalne tłumy do Sławy, Sylwie Grzeszczak. Urząd Miejski przygotował listę, na której znajduje się w sumie sześć gwiazd. Na prowadzeniu jest Michał Szpak, tuż za nim plasuje się Joanna Klepko, znana jako CLEO. Mieszkańcy mają również do wyboru Sound'n'Grace, Margaret, Kayah czy Natalie Szroeder. Obecnie wszyscy artyści są dostępni. W przypadku, gdyby jednak nie udało się zakontraktować danego wokalisty, zamówiony zostanie kolejny z listy z najlepszym wynikiem. Głosowanie potrwa do 20 września i zakończy się o 12:00. Tuż po zamknięciu głosowania wyniki zostaną opublikowane na facebookowej stronie Sławy.

Poniżej link do głosowania:
https://www.facebook.com/events/3719060058318524/permalink/3719063548318175/
(WG)
fot. Facebook Michała Szpaka

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl