KotlActive - Forest Run - wideorelacja

Wtorek, 08 maja 2018 o 13:38, aktualizacja Środa, 16 maja 2018 o 14:16, autor: 1 520
KotlActive - Forest Run - wideorelacja

Zapraszamy państwa do obejrzenia wideorelacji z niesamowitej imprezy sportowej jaką niewątpliwie był KotlActive - Forest Run. Każdy kto był tego dnia w Głogówku, wie jak sympatyczna atmosfera tam panowała. Dla wszystkich, którym nie udało się tam być mamy dobrą wiadomość - jak zapewnił nas wójt gminy Kotla, Łukasz Horbatowski, impreza będzie organizowana cyklicznie.

Podczas naszego pobytu na tym wydarzeniu udało nam się zebrać materiał filmowy, który naszym zdaniem świetnie oddaje atmosferę tej imprezy. Udało nam się porozmawiać z Tomaszem Danielkiewiczem, brązowym medalistą Mistrzostw Świata z Kanady i ambasadorem tego biegu, który stwierdził, że impreza ta ma szansę stać się stałym punktem na polskiej mapie tego typu wydarzeń.

Mieliśmy okazję zadać kilka pytań wójtowi gminy Kotla, Łukaszowi Horbatowskiemu, dzięki czemu możemy mieć pewność, że za rok znów będziemy mieli okazję wrócić na KotlActive.

Rozmawialiśmy również z Karolem Winniczukiem, zwycięzcą KotlActive na koronnym dystansie czternastu kilometrów, wśród mężczyzn.

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji.

(Iks / wideo: Koper)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Sławek
08.05.2018 22:33

szkoda, że nie było wcześniej informacji o tej imprezie..

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl