TworzymyGłos Regionu

Konkurs TIK TOK#DAY zrozpoczynamy głosowanie!

Czwartek, 14 stycznia 2021 o 15:32, aktualizacja Czwartek, 14 stycznia 2021 o 15:44, autor: 0 408
Konkurs TIK TOK#DAY zrozpoczynamy głosowanie!

Rozpoczął się etap głosowania w konkursie TIK TOK#DAY organizowanym przez Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

GŁOSUJEMY DO NIEDZIELI 17.01.2021 r. do godz. 16:00!

Jak głosować?
1.Wejdź na profil Centrum Kultury i Rekreacji na Facebook, polub stronę. [LINK]
2.Oglądnij wszystkie nagrania konkursowe  TIK TOK #Day i POLUB wybrany!
3. Wygrywa filmik z największą liczba polubień!
4. Zaproś znajomych do zabawy!

Pamiętajcie liczą się polubienia na profilu CENTRUM KULTURY I REKREACJI. WE WSCHOWIE pod postami z linkiem do TIK TOK. danego uczestnika konkursu!
Nie liczą się polubienia w udostępnianych postach, nie liczą się polubienia ("serduszka") w aplikacji TIK TOK.


TikTok jest dla nastolatków rodzajem cyfrowej krainy czarów. Jeżeli chcą zostać twórcami filmów lub nagrań wideo czy też piosenkarzami, może to być właściwe miejsce dla eksperymentów i rozwoju twórczych pasji przez kontakt z innymi kreatywnymi ludźmi. Jednak, podobnie jak w przypadku każdej innej platformy mediów społecznościowych, otrzymane informacje zwrotne nie powinny być traktowane zbyt poważnie. Nie mogą też narzucać systemu wartości i źle wpływać na nastrój.

BĄDŹMY CZUJNI, ALE NIE OGRANICZAJMY!

Nie odbierajmy dzieciom, nastolatkom, a nawet dorosłym dobrej zabawy, możliwości rozwoju kreatywności i zaistnienia w grupie. Powinniśmy jednak wiedzieć, jak zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom. Dbanie o bezpieczeństwo naszych dzieci obejmuje:
• Nadanie ich kontom statusu prywatności, co umożliwia dostęp do publikowanych treści jedynie zaakceptowanym użytkownikom.
• Nieujawnianie (w ustawieniach aplikacji) lokalizacji użytkownika oraz poproszenie dziecka, by nie prowadziło transmisji na żywo z domu.
• Monitorowanie korzystania z aplikacji, przynajmniej na początku, celem upewnienia się, że nasze dzieci rozumieją podstawowe zasady bezpieczeństwa cybernetycznego i dobrze sobie radzą z presją użytkowników, wymagającą od nich bycia fajnym, spontanicznym i nieszablonowym.
• Przestrzeganie dzieci, by zachowali ostrożność przyjmując nieznajomych do grona obserwatorów i nie odpowiadali na prośby o numery telefonów, adresy, inne dane osobowe. 

(Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl