Długo nie trwało, bo upłynęło niespełna dwa miesiące od wyborów samorządowych, a na profilu fabebookowym, który powstał w ramach sprzeciwu wobec likwidacji szkół, inicjatorzy tego przedsięwzięcia skorzystali z haseł wyborczych Danuty Patalas. Dzisiaj, to oni piszą o tym, że ,,koniec balu" i ,,tej pani już dziękujemy".
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Inicjatorzy informują również, że trwa akcja zbierania podpisów pod petycją w obronie Gimnazjum nr 1 we Wschowie.
- W ciągu dwóch dni zebraliśmy 1380 podpisów pod petycja od mieszkańców miasta i gminy Wschowa - piszą autorzy na facebooku - Jesteśmy oburzeni decyzją jaka zapadła na dzisiejszej sesji, jest to niesprawiedliwe ponieważ nie dali głosu wszystkim mieszkańcom, Pani Burmistrz unikała odpowiedzi na pytania, które padały w jej stronę czy jest tu jakiś sens? Odpowiedź, którą można było usłyszeć cały czas "nie jestem wrogiem". Radni klubu Zwyczajni Razem dziękujemy Wam tak jak i pozostałym, którzy są przeciw likwidacji Gimnazjum. Prosimy resztę radnych, aby rozważnie przemyśleli swoją decyzję, jak i szczególnie Naszą Panią Radną z okręgu. Gdzie tu poczucie wartości ludzkiej? Nie to było obiecane nam podczas wyborów !!!
(rak/foto: https://www.facebook.com/niedlalikwidacji )
[nggallery id=1944]
Komentarze 24