TworzymyGłos Regionu

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Poniedziałek, 08 marca 2021 o 09:00, aktualizacja Poniedziałek, 08 marca 2021 o 09:36, autor: 6 1040
Koncert z okazji Dnia Kobiet

Burmistrz Wschowy Konrad Antkowiak wspólnie z dyrektorem CKiR Piotrem Kokorniakiem oraz redakcją Zw.pl mają zaszczyt zaprosić Państwa na koncert on-line z okazji Dnia Kobiet! 

Drodzy Panowie, jeśli chcielibyście złożyć życzenia Paniom w tym szczególnym dniu możecie to zrobić w komentarzach.
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~mk
07.03.2021 17:32

bardzo ładny koncert, wielkie dzięki.

avatar
~Urszula Chudak
08.03.2021 09:32

Pod muzycznym tematem - kilka słów o takowych wrażeniach, po dzisiejszym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Panowie - chapeau bas za dobór repertuaru. - Amapola, Besame mucho czy O sole mio, to kwintesencja utworów o kobietach i miłości. No i te Wasze stroje! Elegancki ubiór [dwukrotnie zmieniany] to wyraz szacunku dla odbiorcy dzisiejszego koncertu. Bardzo Wam dziękuję za wzruszające wrażenia. Życzę i Wam i sobie, byśmy za rok mogły Was oklaskiwać na stojąco, bo śpiewanie do pustych krzeseł, jest bardzo przykre dla artysty.

avatar
~Zenek
08.03.2021 09:41

Życzę wszystkim Paniom - Pana do prasowania, dobrego ekspresu do kawy, zmywarki, samojezdnego odkurzacza, ogrodu pełnego kwiatu i ogrodnika i męża, który codziennie będzie przypominał żonie, że ją kocha i gotów jest ugotować, prać, zabrać na koncert i Wszystkiego Najlepszego. Czy ktoś mnie przebije?

avatar
~do Zenka
08.03.2021 10:54

Zenek, czy ty tak zawsze czy tylko 8 ? Bo jeśli tak codziennie poczynasz, to może do "drewnianej " rocznicy dożyjesz ?

avatar
~capella
08.03.2021 11:16

wróciły piękne wspomnienia !! Serdeczne podziękowania i prosimy o więcej !! Mietek- wciąż żywe O sole mio !!!

avatar
~Adaś
08.03.2021 12:21

Dla jednych "Dzień Kobiet" to tylko posocjalistyczny symbol (goździka) innej kultury i odnoszenia się do kobiet a dla innych to tak oczywisty stan zależności partnerskiej który funkcjonuje codziennie, że aż jest to zdziwieniem, że mogłoby być inaczej np. odbiór dziecka z przedszkola itp. Przy tak prawidłowych stosunkach mógłby ten dzień nie istnieć. Ale, ale...... pomarzyć to dobra rzecz, są i tacy "kawalerowie" co to najlepiej wiedzą jak kobiecie "umilić" w życiu i dołożyć jej ( pod oko) do kierata nowych obowiązków lub zadecydować, lub wyszydzić jak poczynia jeden z "pasterzy" w imię szlachetności i niby prowokacji seksualnych z ich strony. Słabością to nazwał. Drogie Panie..... jest mi przykro, że w dzisiejszym dniu musicie w kraju wysoce cywilizowanym, cieszącym się członkostwem w UE wychodzić na ulice po swoje prawa i wyrażać swój sprzeciw temu rządowi. Znaczy to, że Dzień Kobiet i Wasze prawa są traktowane małostkowo, że jest to dzień pełen pruderii. Każdej Pani składam życzenia wiary w lepsze jutro, spokoju i bycia szczęśliwym. Adaś

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl