TworzymyGłos Regionu

Koncert B_SOCIETY

Wtorek, 11 czerwca 2019 o 09:38, autor: 4 538
Koncert B_SOCIETY

CKiR Wschowa oraz Klubokawiarnia "Piętro" zapraszają na koncert B_SOCIETY - The Young System & Edokadobe. Fani muzyki niech przyjdą 21 czerwca, o godz. 20:00, do Klubokawiarni "Piętro".  Zapraszamy.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~A
11.06.2019 14:52

Wreszcie Hip-Hop w FWS :-)

avatar
~Emigrant
11.06.2019 21:33

Hahaha hip - hop we wschowie juz od dawna istnieje

avatar
~@Emigrant
12.06.2019 07:43

Jak istnieje? Gdzie istnieje? W latach 90, gdy jeszcze podkłady robiło się na zwykłych kasetach, później korzystało z dosowych trackreów, młodzi siedzieli na osiedlach z ghetto-blasterami i ćwiczyli pod klatkami, później pchali się drzwiami, oknami i od piwnicy, żeby móc gdzieś wystąpić (i to za darmo). To były czasy Naughty By Nature, Quest, Cypress Hill, N.W.A, Public Enemy, ICE-T i innych. Teraz mimo większych możliwości, lepszego sprzętu, oprogramowania i dostępu do wiedzy o tym, co i jak zrobić z beatem, jest posucha. Cała otoczka, kultura hip-hopowa ogranicza się do pokoju w mieszkaniu, forum i filmiku na You-Tube. Nie ma już squadów, grupek, tych muzycznych popołudni na spieczonym słońcem osiedlu, tych spontanicznych pokazów, koncertów, hh flash mobów i innych. Nie ma tego, co składało się na hip-hop. Sama muzyka bez ludzi i kultury, bez stworzonego dobrze rozwijającego się środowiska nie znaczy absolutnie nic.

avatar
~Ka
13.06.2019 15:28

To były czasy..

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl