TworzymyGłos Regionu

Klub WSTK prosi o wsparcie. Zbiórka na wyjazd koszykarzy do Raciborza

Piątek, 29 marca 2019 o 16:43, aktualizacja Środa, 03 kwietnia 2019 o 13:48, autor: 8 1229
Klub WSTK prosi o wsparcie. Zbiórka na wyjazd koszykarzy do Raciborza

W dniach 5-7 kwietnia WSTK zagra w barażach o II ligę. Koszykarze wylosowali półfinałową grupę i będą musieli wyjechać do Raciborza. Kapitan drużyny Daniel Chałupka ogłosił zbiórkę na wyjazd koszykarzy. Zebrali do tej pory 1200 złotych, brakuje im 3800 złotych.

Na portalu zrzutka.pl czytamy:

Klub WSTK Wschowa po bardzo udanym sezonie sportowym w III lidze męskiej staje przed wyzwaniem jakim jest turniej barażowy o wejście do centralnych rozgrywek II ligi męskiej. Pierwszym krokiem będzie turniej półfinałowy w miejscowości Racibórz, który zostanie rozegrany w terminie 5-7 kwietnia. Naszymi rywalami będą: Ofensywa Racibórz, ZZKK Orzeł Ziębice oraz KK UR Kraków. Klub WSTK jest w ciężkiej sytuacji finansowej, spowodowanej zmniejszeniem środków dla organizacji pozarządowych na rok 2019. Trwają rozmowy z potencjalnymi sponsorami, lecz nie wiadomo czy finalizacja rozmów zostanie zakończona przed wspomnianym turniejem. Celem naszych koszykarzy jest walka o jak najwyższą lokatę oraz promocja naszego miasta i powiatu. Zachęcam wszystkich do wsparcia naszej drużyny. Każdy symboliczny grosz przybliża nas do upragnionego wyjazdu.

Każdy kto chciałby wesprzeć klub WSTK, może tego dokonać pod linkiem: https://zrzutka.pl/s9vrrn

(rak)

REKLAMA

Komentarze (8)

avatar

avatar
~FSW
29.03.2019 21:01

już wszystko wydaliście ???

avatar
~Kibic
30.03.2019 11:19

Zachęcam do wsparcia. Ja już pomogłem

avatar
~Lekkoatleta
31.03.2019 12:12

Dziekuje za zachete ale nie skorzystam. Wole oddac na kogos kto tych pieniedzy potrzebuje a nie finansowac zachcianki starych koni.

avatar
~Żenada
31.03.2019 21:54

Do Lekkoatletka.... Mimo że "Lekkoatletka," - niby.... to ze sportem zdecydowanie niewiele masz wspólnego....

avatar
~wschowa
01.04.2019 08:52

Proponuję w przyszłości sprawdzać konkursy ogłaszane przez Urząd Marszałkowski. W tym roku przeznaczone były spore pieniądze na sport. Ale lepiej prosić, prawda?

avatar
~Obserwator
02.04.2019 09:42

Ale chyba jedno nie wyklucza drugiego...? Władze Klubu pozyskują środki, a tutaj zaangażowała się sama Drużyna ( a nie stare konie jak ktoś wyżej nieładnie skomentował). Zawodnicy są po to żeby grać, nie powinni martwić się finansami, ale że są kreatywni (nie tylko na boisku), to tylko chwała im za to !!! Przykro czyta się niektóre komentarze na tym portalu (właściwie nie tylko na tym...). Wynika to chyba z tego, że wiele osób prowadzi smutny tryb życia, a przez to są zgorzkniali... Nikt nie jest w stanie pomóc wszystkim, ale osobiście podziwiam wszystkich Społeczników i Działaczy, szanuję ich poświęcenie, to że nie marnują sił na przykre komentarze, tylko działają w dobrej wierze :) dzięki nim świat jest lepszy :) Uważam też, że nawet jeżeli ludzi nie stać na wsparcie finansowe (bo nie mają, bo nie chcą), fajnie jak wspierają innych dobrym słowem. Wiem, że dla drużyny WSTK wsparcie kibiców jest bardzo ważne. Jeżeli nawet nie jest się kibicem, to proszę złośliwie nie komentować. Uszanujmy pasję innych ... :) Miłego dnia i powodzenia Panowie na BARAŻACH :)

avatar
~do obserwatora
02.04.2019 12:13

Konkretnie ile środków pozyskali z UM w Zielonej Górze a przynajmniej ile złożyli wniosków?

avatar
~Obserwator
02.04.2019 17:14

Prosze pytac władz klubu, ja jestem tylko zwykłym kibicem, który dobrze zyczy innym?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl