TworzymyGłos Regionu

Informacja dla uczestników konkursu Moja Droga do Wschowy

Poniedziałek, 14 września 2020 o 13:51, aktualizacja Poniedziałek, 14 września 2020 o 15:05, autor: 0 703
Informacja dla uczestników konkursu Moja Droga do Wschowy

Przemysław Wojciech w imieniu Muzeum Ziemi Wschowskiej poinformował o sposobie publikacji prac, które napłynęły na konkurs "Moja droga do Wschowy". Ukażą się w Kurierze Wschowskim - jednodniówce Muzeum wydanej z okazji Nocy Muzeów, gazecie Głos Regionu (wydawanej przez naszą redakcję) i w wersji elektronicznej na Zw.pl. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONKURSIE

Ze względu na ilość i objętość prac, które napłynęły na konkurs podjęto decyzje o wydaniu ich w dwóch osobnych gazetach. Dwa najlepiej ocenione referaty - Walerii Szwarc i Tadeusza Kołosionka - opublikowane zostały w Kurierze Wschowskim. Do skrzynek pocztowych trafią do końca tego tygodnia.

Trzecie miejsce - pracę Jadwigi Majewskiej i Henryka Liszkiewicza umieścimy w nowym wydaniu gazety Głos Regionu, które bezpłatnie ukaże się pod koniec miesiąca. Wszystkie prace dostępne będą także w wersji cyfrowej na portalu Zw.pl. 

Konkurs "Moja droga do Wschowy" ogłoszony został w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa i Nocy Muzeów. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl