Gorące powitanie lata w rytmie disco

Sobota, 07 lipca 2018 o 22:29, aktualizacja Sobota, 07 lipca 2018 o 22:36, autor: 5 3942
Gorące powitanie lata w rytmie disco

Występy zespołów Extazy, Ivana Komarenko oraz Effect, a w przerwach między gwiazdami disco polo, lokalny akcent w postaci DJ Brothers sprawiły, że sławska plaża wypełniła się po brzegi sympatykami dobrej, tanecznej zabawy. 

7 lipca za sprawą Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku oraz Urzędu Miejskiego w Sławie na miejskiej plaży odbyła się swoista gala piosenki disco polo pod nazwą ,,Powitanie Lata w Rytmie Disco"

- Wyszliśmy na przeciwko oczekiwaniom mieszkańców i turystów, którzy od pewnego czasu sygnalizowali, że chętnie pobawiliby się na sławskiej plaży w rytmie disco - mówi Tomasz Krzymiński, dyrektor SCKiW.

Sława przyzwyczaiła w ostatnich latach do tego, że rozpoczynała sezon letni rytmami reggae. Dyrektor Krzymiński przyznaje, że w tym roku miejsce reggae zajęło disco, ale to nie znaczy, że organizatorzy rezygnują z rytmów rodem z Jamajki.

- Myślę, że w kolejnych latach wrócimy do koncertów wykonawców reggae - mówi Tomasz Krzymiński - nie sądzę, żeby to były festiwale, jak w latach ubiegłych, ale poszczególni wykonawcy zapewne wystąpią u nas. Wracając natomiast do tego, co dzisiaj zaproponowaliśmy na sławskiej plaży, widać, że zainteresowanie tego rodzaju muzyką jest ogromne. Publiczność świetnie się bawi, mamy również lokalny akcent w postaci zespołu DJ Brothers, czyli braci Świtoniów z naszej gminy i w przerwach między wykonawcami świetnie sobie radzą na scenie.

Sława w okresie letnim, jak co roku, zapewnia wiele atrakcji. Już wkrótce Sławski Festiwal Triathlonu, Dni Sławy, które będą miały miejsce w pierwszy weekend sierpnia, a tak naprawdę w każdy weekend na sławskiej plaży odbywać się będzie mniejsza lub większa impreza. 

(rak/foto: koper)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~Niezadowolony
08.07.2018 15:16

Znowu disco polo dla polinteligentnych dla ktorych kiepskie slowa to szczyt mozliwosci umyslowych. Widac wioska we Wschowie na calego. A tera niech wylewa sie hejt Sebixow i Mad

avatar
~MIGLANC
08.07.2018 22:15

Lepsze disco polo niż ambitna muzyka, której przychodzi słuchać garstka ludzi. Szczególnie w takich miejscowościach, jak Sława ma powodzenie muzyka łatwa i przyjemna.

avatar
~qwerty
09.07.2018 15:01

Nowy dyrektor nowy kierunek. Katastrofa Sława jest na równi pochyłej. Szkoda że nie w tą stronę co trzeba. Disco z pola masakra

avatar
~Patriota
13.07.2018 12:04

Wielka porażka dla organizatorów. Brak ludzi kompetentnych. Burmistrz Sławy wraz z dyrektorem po raz wtórny wykazali się brakiem dobrej inicjatywy. Organizują imprezę w tym samym czasie, co w Boszkowie. Oczywiście większość była w Boszkowie. W Sławie pustka, ba o 22,20 było już po imprezie wstyd. Dobrze, że wybory tuż, tuż. Czas na wielkie zmiany w Urzędzie. Burmistrz Sławy się już wypalił, nie ma pomysłu na przyszłość.

avatar
~do Patriota
13.07.2018 15:06

To nie Burmistrz się wypalił. To kompletny brak wiedzy i umiejętności dyrektora Sckiw. Za jego poprzedników takie rzeczy nie miały miejsca. No ale przyniesiony w teczce musi trwać.... tylko jak długo i ile jeszcze straci na tym Sława

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaW Sławie budują nowe mieszkania
20.07.20180 165
Koniec mówienia o inwestycji w budowę nowych mieszkań, właśnie rozpoczął się czas realizacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławie rozpoczął budowę bloku mieszkalno-usł...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl