TworzymyGłos Regionu

Gmina ponownie ogłasza przetarg na remont więźby dachowej

Piątek, 13 kwietnia 2018 o 09:56, autor: 5 555
Gmina ponownie ogłasza przetarg na remont więźby dachowej

Gmina ogłosiła ponownie przetarg na remont więźby dachowej. Przetarg został ogłoszony 12 kwietnia, a wykonawcy mogą składać oferty najpóźniej do 27 kwietnia.

Poprzedni przetarg był ogłoszony 21 marca, oferty należało składać do 5 kwietnia. 4 dni później, czyli 9 kwietnia, gmina informowała, że dwie firmy złożyły oferty, ale przetarg na remont więźby dachowej Kripplein Christi został unieważniony. Pierwszej z ofert brakowało wpisów o okresie gwarancji i rękojmi, a także terminu płatności faktur, w drugiej natomiast wykonawca chciał część prac zlecić podwykonawcy, jednak według przetargu nie mógł tego uczynić.

12 kwietnia gmina ogłosiła ponownie przetarg i podobnie jak za pierwszym razem termin składania ofert został skrócony ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Pod koniec kwietnia powinniśmy wiedzieć, czy tym razem będą podstawy do podpisania umowy z wykonawcą remontu więźby dachowej.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (5)

avatar
~Kaczor
13.04.2018 11:00

Jak przepadną środki, to Czopek powinien polecieć.

avatar
~Do kaczor
13.04.2018 12:09

Czopek za Festival Regge powinien polecieć juz dawno. Wybory tuż tuż, a on chce nadal startować na burmistrza Wschowy..taki z niego uczony!!!

avatar
~historyk
14.04.2018 02:05

Te 190 tysięcy to nawet nie starczy na rusztowanie tam trzeba włożyć duże miliony a Wschowy na to nie stać i nie będzie nigdy stać ktoś zrobil sobie jaja u góry dając te grosze na remont tego zboru

avatar
~Do kaczoro i tego drugiego
15.04.2018 11:21

Jak przepadną środki to jest wina tej bardzo dobrej rady i uczonych radnych

avatar
~do do kaczora
16.04.2018 08:39

i dobrze ze wiceburmistrz startuje. Widzisz lepszego kandydata? W trakcie pierwszej kadencji nabrał doświadczenie, jak poprzedni burmistrz, a teraz będzie już z górki.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl