TworzymyGłos Regionu

Gmina ogłosiła wyniki konkursu ofert. Orzeł Szlichtyngowa z największą dotacją

Piątek, 09 marca 2018 o 12:03, aktualizacja Poniedziałek, 12 marca 2018 o 15:44, autor: 6 1307
Gmina ogłosiła wyniki konkursu ofert. Orzeł Szlichtyngowa z największą dotacją

Urząd Miasta i Gminy w Szlichtyngowej ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w 2018 roku. Łącznie przyznano 72 tysiące złotych.  Najwięcej, bo 28 tysięcy złotych otrzymał klub MKS ,,Orzeł" Szlichtyngowa.

Środki przyznano w czterech kategoriach: wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym; kulturę, sztukę, ochronę dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz na działalność wspomagającą rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

Poniżej zamieszczamy wyniki naboru.

(rak)

Pobierz załączony plik: ogloszenieowynikach2018.pdf

REKLAMA

Komentarze (6)

avatar
~jola
10.03.2018 09:52

Gmina Szlichtyngowa znajduje się w powiecie Wschowskim. Na ogłoszony konkurs przez starostę z gminy Szlichtyngowa nie wpłynął żaden wniosek. Powinno to być ocenione przy podziale środków w gminie. Jeśli organizacje chcą drenować tylko budżet gminy powinny otrzymać środki o połowę niższe. Ale idą wybory i burmistrz chce kupić jak największą grupę wyborców. Wniosków nie składali tylko prezesi wędkarzy i pszczelarzy, czyżby o nich zapomniała?

avatar
~@ "jola"
10.03.2018 10:35

Te i inne poczynania Waszej Pani "R" są niczym innym jak doprowadzenie Was do TOTALNEJ RUJNY GMINY ! - należy się głęboko zastanowić, czy warto ciągnąć to dalej i brnąć w ubóstwo?, - w takim stanie trwanie gminy w powiecie Wschowskim jest głęboko zastanawiające, może należałby poczynić starania o przyłączenie sie do powiatu Głogowskiego ???. . Wasza młodzież uzdolniona sportowa miałaby większe szanse rozwijać swoje talenty w Klubie "Chrobry"...............

avatar
~samuel
13.03.2018 22:49

jak wyglada upowszechnianie kultuary poprzez klub sprtowy ORZEŁ mozna zobaczyc wybierajac sie na boisko po zakonczeniu meczu.Istny raj dla zbieraczy same puszki po alkoholu .Podczas meczu też nie jest lepiej same wulgaryzmy.Sam obiekt popada w ruine.Tylko komu dawac te dotacje moze LOK tylko ze to towarzystwo wzajemnej adoracji

avatar
~Kibic orla
16.03.2018 22:01

Samuel a skad wiesz ze są puszki i ze to sa pilkarzy? Pewnie sam przychodzisz zbierać. Co do obiektu to nie miej pretensji do chlopakow bo to firma zrypala murawe a pilkarze za wlasne pieniadze robią z nia to co mogą. Przed remontem stadion wygladal lepiej. Kasa dla orła nie dla loku nie to komu? Moze tobie kupilbys sobie roczny zapas tabletek na ból (...). Jestes jednym z tych ktorzy tylko potrafią krytykować a sam nic nie robisz. Zawsze mozesz przyjsc pomoc z boiskiem i nie tylko drzwi otwarte. Tylko orzel A.

avatar
~Lalala xddd
14.03.2018 17:32

Ciekawe jak im pujdzie na meczach za taką kasę

avatar
~KIBIC ORŁA
16.03.2018 21:10

DO joli Do starostwa nikt nie składa wniosków bo z gminy Szlichtyngowa nikt od nich nie dostał ani złotówki. Organizacje otrzymują dotacje od lat i nie ma to żadnego związku z wyborami.Chyba że tobie z powodu frustracji wszystko kojarzy się z wyborami. DO SAMUELA . W RUINIE TO CHYBA JEST TWÓJ STAN UMYSŁU A NIE OBIEKT . PUSZKI PRZYNOSZĄ KIBICE I DOBRZE ,ŻE JE ZBIERASZ BO I CZYSTO JEST I TY TEŻ COŚ ZAROBISZ.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl