TworzymyGłos Regionu

Dzielnicowi zatrzymali złodziei alkoholu

Piątek, 10 lipca 2020 o 09:25, autor: 2 1773
Dzielnicowi zatrzymali złodziei alkoholu

W miniony weekend dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży alkoholu w jednym ze wschowskich supermarketów.

W dniu 03 lipca 2020 roku po godzinie 21.00 dyżurny Wschowskiej Komendy został powiadomiony o tym, że w jednym z supermarketów na terenie Wschowy doszło do kradzieży alkoholu o wartości niespełna 1000 zł, a sprawcy oddalili się w kierunku jednej z okolicznych wsi. Dzielnicowi asp. szt. Damian Lipowy i sierż. szt. Radosław Kamiński chwilę po zdarzeniu patrolowali już wskazany rejon. Po krótkiej chwili ujawnili pusty pojazd, którym poruszali się sprawcy kradzieży. Niedaleko tego miejsca w zaroślach ukrywało się dwóch młodych mieszkańców Głogowa. Przy mężczyznach ujawniono plecak ze skradzionym mieniem. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

tekst/foto: KPP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Gosc
12.07.2020 10:40

Spragnionemu nalezy sie łyk przeciez to tylko woda

avatar
~Jan Kotwicki
17.07.2020 08:40

"Żywią y bronią" oraz dwie skrzyżowane kosy na sztorc - takie będzie nowe oznakowanie policyjnych radiowozów.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl