Do wygrania podwójna wejściówka na festiwal

Środa, 11 lipca 2018 o 20:52, aktualizacja Środa, 11 lipca 2018 o 21:11, autor: 1 476
Do wygrania podwójna wejściówka na festiwal

21 lipca w Boszkowie odbędzie się Kocham Disco Festiwal, największy w regionie i zarazem kultowy festiwal muzyki Disco Polo. Mamy pięć podwójnych wejściówek dla Was. Żeby je zdobyć, wystarczy niewiele.

Kocham Disco Festiwal to punkt obowiązkowy dla fanów muzyki Disco Polo. Bez tego wydarzenia nie sposób wyobrazić sobie prawdziwej imprezy w środku lata. Z reguły hity disco polo są znane każdemu i natychmiast podrywają do tańca. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 21 lipca w Boszkowie, na plaży przy Hotelu Sułkowskich. Na scenie wystąpią Long&Junior, Łobuzy, Playboys, Mario Bischin i inni, a imprezę poprowadzi gwiazda Polo TV - Edyta Folwarska.

Co zrobić by wygrać bilety? Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z naszą bezpłatną gazetą „Głos Regionu” i zamieścić je na facebooku oznaczając przy tym fanpage Zw.pl. Na zamieszczone zdjęcia czekamy do wtorku, 17 lipca, do godziny 24.00. W środę, 18 lipca na naszym fanpage’u o godzinie 16.00 przeprowadzimy transmisję live z losowania zwycięzców. Gazeta ukaże się 12 lipca, w czwartek. 

Jak zatem zdobyć naszą gazetę? Miesięcznik dostępny jest niemal w 200 punktach na terenie powiatu wschowskiego, miasta Leszna, powiatu wolsztyńskiego, leszczyńskiego i górowskiego. Pełna lista punktów, w których można znaleźć naszą bezpłatną gazetę „Głos Regionu” znajduje się poniżej.

Nie udało Ci się znaleźć gazety lub zostałeś uprzedzony? Wejdź tutaj, zrób zdjęcie lub screen z elektronicznego wydania lipcowej gazety i zamieść na swoim profilu!

Pobierz załączony plik: Lista punktów.docx

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~wschowianin
12.07.2018 18:04

A nie lepiej 21 udać się u nas na Burning Sun Wschowa 2018? No i wypadałoby tutaj na zw coś o tym wspomnieć, a nie promować sąsiedni powiat :)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaW Sławie budują nowe mieszkania
20.07.20180 174
Koniec mówienia o inwestycji w budowę nowych mieszkań, właśnie rozpoczął się czas realizacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławie rozpoczął budowę bloku mieszkalno-usł...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl