Dgrawki w trakcie kontroli potwierdziły przypuszczenia mundurowych

Czwartek, 12 października 2017 o 12:15, aktualizacja Sobota, 14 października 2017 o 12:32, autor: 1 2206
Dgrawki w trakcie kontroli potwierdziły przypuszczenia mundurowych

22-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego podczas kontroli drogowej miał przy sobie 20 gramów narkotyków. Kolejne gramy środków odurzających znaleziono w domu. Zgromadzone dowody, według śledczych wschowskiej policji, świadczą o tym, że w ciągu rok mężczyzna wprowadził na rynek ponad 220 gramów marihuany i około 20 gramów amfetaminy.

22-letni mężczyzna został zatrzymany 8 października podczas kontroli drogowej.

- Powodem kontroli była reakcja kierowcy volkswagena na widok policyjnego radiowozu. Jego nienaturalne zachowanie na drodze, nielogiczne wypowiedzi oraz drgawki w trakcie kontroli potwierdziły przypuszczenia mundurowych. W kieszeni kurtki oraz w aucie wschowscy kryminalni zabezpieczyli prawie 20 gramów marihuany oraz kieszonkową wagę. W trakcie sprawdzania w systemie policyjnym wyszło na jaw, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania - mówi Maja Piwowarska Oficer Prasowy KPP Wschowa.

W domu młodego mężczyzny wschowscy kryminalni znaleźli marihuanę, amfetaminę oraz tabletki extazy.

- Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie prowadzonych czynności 22-latek usłyszał kolejne zarzuty udzielania narkotyków. Śledczy zgromadzili dowody świadczące o tym, że w ciągu roku wprowadził na rynek ponad 220 gramów marihuany i około 20 gramów amfetaminy - dodaje Oficer Prasowy KPP Wschowa.

10 października wschowski sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie 22-latka.

(rak/foto: KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Gość
12.10.2017 14:45

Jak kryminalni,? To robota wschowskiej prewencji. Zw?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaDzieci zmierzyły się w Aquathlonie
21.07.20181 316
Już po raz 21. na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku rozgrywane są zawody w Triathlonie. 21 czerwca, w sobotę, ci najmłodsi i trochę starsi zmierzyli się w aquathlonie. Zmagania po...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl