TworzymyGłos Regionu

Debatowali o tradycyjnych produktach

Wtorek, 05 grudnia 2017 o 09:51, autor: 4 1180
Debatowali o tradycyjnych produktach

 „Produkty tradycyjne - miejsce wytwarzania i aktualna sytuacja producentów żywności w Polsce” takie hasło miała konferencja w Lipinkach organizowana przez Wicemarszałka Województwa Lubuskiego Stanisława Tomczyszyna i Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Gminie Sława, reprezentowane przez Celinę Margowniczy.

Sala wiejska w Lipinkach wypełniła się po brzegi, obok przedstawicieli samorządów pojawili się także wytwórcy, a także szefowie firm. Poruszano kwestię zmieniającej się sytuacji na rynku pracy, sprawy związane z ochroną środowiska.  A na scenie uczestnikom zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca im. Michała Krechowca z Krzepielowa.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~psl około 4%
05.12.2017 10:24

Dziwnym trafem na sali w większości PSLowcy. Czyżby kampania wyborcza się rozpoczęła? Rozumiem że Andrzej też

avatar
~mieszkaniec
05.12.2017 11:31

Śmieszy mnie ta wieczna obecność na imprezach dyrektora PUP. To chyba jakieś pomieszanie pojęć. Oczywiście, że to inauguracja kampanii.

avatar
~Jan Kotwicki
07.12.2017 10:43

Arbuzy przechodzą do natarcia. Czasy fałszowania wyborów skończyły się.

avatar
~@, @ JK!
07.12.2017 12:40

Co za minimalizm! w określaniu swoich zakompleksionych ataków! .....Czyżby to wpływ wypalenia intelektualnego.........???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl