TworzymyGłos Regionu

Ćwiczenia na wodzie

Wtorek, 11 czerwca 2019 o 22:39, aktualizacja Środa, 12 czerwca 2019 o 12:53, autor: 3 531
Ćwiczenia na wodzie

Na Jeziorze Tarnowskim Dużym w Tarnowie Jeziernym przeprowadzone zostały ćwiczenia sztabowe pod kryptonimem „Zaginiony Wędkarz". W manewrach uczestniczyli: Komenda Powiatowa Policji we Wschowie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wschowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie, Straż Miejska, Ratownictwo Wodne Sława, WOPR Sława oraz Straż Rybacka.

Wspólne zmagania miały na celu sprawdzenie mechanizmów działania jednostek w zakresie ratownictwa wodnego, udoskonalenie współdziałania jednostek oraz wyeliminowanie ewentualnych błędów przed zbliżającym się sezonem letnim.
Praca służb to jednak nie wszystko, wiele zależy od osób wypoczywających nad jeziorami. Dlatego apelujemy i przypominamy o zachowaniu zdrowego rozsądku podczas relaksu nad wodą.

(fb.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~osp
12.06.2019 13:39

Zobaczcie jaka jest różnica osp i psp. Porównajcie zdjęcia 3 i 5. Gdzie jest osp, a gdzie psp?

avatar
~Adaś
12.06.2019 15:14

O wszystkim decydują ludzie, pieniądze i organizacja pracy. Mamy wspaniałych ludzi, dobrze wykształconych i bardzo przyzwoity sprzęt pionu profesjonalnego. Może jeszcze idąc dalej drogą porównań, zestawił Pan zdjęcie nr 5 PSP - tego pontonu, można by w Brann-Norway znaleźć lepsze cacko ale to już tylko ich nieograniczony budżet czyni sprzętowy raj . Jest już naprawdę nieźle. Adaś

avatar
~wschowianin
12.06.2019 20:48

Nawet najlepiej wyszkoleni ludzie nie będą efektywni na starym sprzęcie. A patrząc na PSP we Wschowie to współczuć im tylko starego sprzętu. OSP w powiecie wschowskim ma lepsze samochody lepszy sprzęt w każdej dziedzinie a chyba powinno być na odwrót. Czy tylko ja tak sądzę?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl