TworzymyGłos Regionu

CKiR z dofinansowaniem MKiDN na zakup instrumentów dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Piątek, 05 marca 2021 o 09:12, autor: 2 592
CKiR z dofinansowaniem MKiDN na zakup instrumentów dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Centrum Kultury i Rekreacji po raz kolejny otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Infrastruktura Domów Kultury tym razem na zakup instrumentów dla Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiR we Wschowie.

W programie Infrastruktura Domów Kultury zostało złożonych ponad 1000 wniosków, tylko 60 otrzymało dofinansowanie, w tym wniosek Centrum Kultury i Rekreacji!

Celem programu jest zapewnienie optymalnych warunków dla działalności domów i ośrodków kultury oraz centrów kultury i sztuki w zakresie edukacji kulturalnej i animacji kultury.

(CKiR we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Fan Orkiestry
07.03.2021 19:46

W artykule nie wspomniano, ale podejrzewam, że kolejny raz podziękowania kierować należy do Pana Remigiusza i do Pani Ady :) Jesteście niesamowici, z Wielkimi Serduchami i poświęceniem! Brawo i dziękujemy:)

avatar
~Muzyk
10.03.2021 09:17

Dofinansowanie otrzymało CKiR we Wschowie. To zasługa p. Dyrektora i jego współpracowników. Stowarzyszenie Bis nie miało z tym nic wspólnego

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl