TworzymyGłos Regionu

Bo wszystkie drogi prowadzą... do Sławy!

Piątek, 15 stycznia 2021 o 09:46, autor: 0 383
Bo wszystkie drogi prowadzą... do Sławy!

Wraz z nowym rokiem Gmina Sława prezentuje kolejne wydawnictwo promujące walory turystyczne Pojezierza Sławskiego. W folderze można znaleźć najważniejsze informacje na temat historii, klimatu, przyrody i wypoczynku nad Jeziorem Sławskim. Publikacja powstała w ramach projektu  pn.: „Przygotowanie wydawnictwa promującego walory turystyczne, przyrodnicze i historyczne LGD Kraina Lasów i Jezior ze szczególnym naciskiem na walory Gminy Sława” w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Celem projektu jest rozpropagowanie walorów turystycznych, przyrodniczych i historycznych Gminy Sława i LGD wśród mieszkańców i turystów. W formie zdjęć i tekstu w publikacji zaprezentowane zostały najważniejsze informacje, historia, walory przyrodnicze i turystyczne, wydarzenia oraz działania i inwestycje związane z dynamicznym rozwojem Gminy, a także informacje na temat Lokalnej Grupy Działania – Kraina Lasów i Jezior. Efektem realizacji projektu jest wydanie publikacji w nakładzie 5000 egzemplarzy. Ponadto publikacja ta została udostępniona w formie elektronicznej na stronie internetowej Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, stronie internetowej Gminy Sława i w aplikacji mobilnej Gmina Sława.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z publikacją.Folder dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Sławie, można także pobrać wersję elektroniczną na stronie:
https://slawa.pl/PL/1000/2813/Bo_wszystkie_drogi_prowadza____do_Slawy/k/
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl