TworzymyGłos Regionu

Biblioteka otrzymała dofinansowanie.

Jakie pozycje powinna zakupić?

Piątek, 16 października 2020 o 11:28, autor: 2 344
Biblioteka otrzymała dofinansowanie.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet- 1 Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu otrzymała dofinansowanie w kwocie 16 153 zł.

Celem zadania jest zwiększenie atrakcyjności oferty biblioteki poprzez powiększenie udziału nowości wydawniczych w księgozbiorze bibliotecznym. Zachęcamy naszych czytelników do wspólnego kształtowania księgozbioru. Propozycje można przesyłać przez formularz na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka.wschowa.com.pl lub zgłosić bibliotekarzowi. Przeanalizujemy możliwość zakupu i wprowadzenia pozycji do naszego księgozbioru. Zgłoszenie propozycji nie jest równoznaczne z zakupem.

Foto: gminawschowa.pl

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~czytelniczka
16.10.2020 13:03

Wspaniale, gratuluję, a książki do biblioteki zawsze można zgłosić w zakładce na stronie.

avatar
~Magda
17.10.2020 22:01

Bardzo dobra wiadomość.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Chirurg przyjmuje
Chirurg przyjmuje
Oferuje usługi
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl