Batalion wojsk amerykańskich na ulicach Wschowy

Poniedziałek, 09 października 2017 o 11:43, aktualizacja Wtorek, 17 października 2017 o 15:38, autor: 8 6628
Batalion wojsk amerykańskich na ulicach Wschowy

W czwartek (12 października) przez Wschowę przejeżdżał batalion wojsk amerykańskich. Jak informuje nas mieszkaniec Wschowy, około 100 pojazdów w godzinach porannych jechało w kierunku Leszna.

Zdjęcia zamieszczamy dzięki uprzejmości czytelnika Zw.

REKLAMA

Komentarze (8)

avatar
~Baśka
12.10.2017 12:52

Śmiech z HISTORII!!! śmiechu warte aby podnosić do rangi czegoś nadzwyczajnego bo przejechało paru Amerykanów. Nie tak dawno, witaliście w podobny sposób wojskowych radzieckich, a gdzie wojsko Polskie???

avatar
~ralf69
12.10.2017 17:01

A wojsko Polskie nie przejechało więc nie ma zdjęć!

avatar
~szeregowy
12.10.2017 17:38

To co przejechało to jest złom użytkowy wycofany z Afganistanu . Te parę wyrzutni to było dobre w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku . W kilku maszynach jezdnych zamiast szyb były naciągnięte szmaty brezentowe to świadczy że to już nie sprzęt do walki tylko atrapy do nauki młodych żołnierzy .

avatar
~XYZ
12.10.2017 20:42

" Te parę wyrzutni to było dobre w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku", znając życie te wyrzutnie są modernizowane, ale nawet jeśli nie, to i tak lepsze niż polskie z lat 60 ubiegłego wieku, radzieckie ;)

avatar
~ZEB
13.10.2017 05:01

Co wy się tam g..no znacie poczekajcie aż Adaś sioę wypowie

avatar
~Wyborca
16.10.2017 10:54

Do ZEB : Czekałem i się nie wypowiedział, natomiast twój hejt robi się śmierdzący

avatar
~M
13.10.2017 08:50

Na promo do Lidla przyjechali a wy się cieszycie.

avatar
~Arkadiusz Cieślak
13.10.2017 10:15

Jak to ! Nasi jedyni , słuszni sojusznicy , dobrodzieje , przejeżdżają przez nasze miasto , i nikt ich chucznie nie wita ? To w obronie niezawisłych sądów ( bo przecież wiadomo że w Polsce są nie zawisłe sądy ), wyszły tłumy , a tutaj nic. Nieładnie , oby nam się to czkawką nie odbiło . Jankesi , to bardzo pamiętliwy naród .