TworzymyGłos Regionu

Bartek Szafer podpisał profesjonalny kontrakt piłkarski

Wtorek, 23 lutego 2021 o 16:46, autor: 0 1114
Bartek Szafer podpisał profesjonalny kontrakt piłkarski

Wychowanek Dębu Sława - Przybyszów - Bartek Szafer podpisał profesjonalny kontrakt z Chrobrym Głogów, który od lat występuje na zapleczu Ekstraklasy. Młody bramkarz związał się umową z Chrobrym na najbliższe półtora roku. Do Głogowa ze Sławy trafił jako 12-latek. 

W obecnym sezonie grał w czwartoligowym zespole rezerw i juniorach, pozostając przy tym w szerokiej kadrze pierwszego Chrobrego. W sobotę od trenera Ivana Djurdjevicia otrzymał szansę gry w pierwszym zespole. Jego drużyna podczas meczu towarzyskiego wygrała z 1-0 z KS Unia Janikowo, a Bartek zaliczył udany debiut i zachował czyste konto. Bartosz jest synem Marka Szafera, znanego wszystkim fanom piłkarskim w powiecie, a także bratem Radosława Szafera, który aktualnie jest zawodnikiem Dębu, co ciekawe pracuje również z kadrą Chrobrego Głogów jako fizjoterapeuta. 

Jego rodzimy klub na swoim fanpage życzył Bartoszowi powodzenia w profesjonalnej karierze, portal zw.pl przyłącza się do tych życzeń. 

fot. Chrobry Głogów

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl