TworzymyGłos Regionu

Na co zwrócić uwagę, wybierając szablon sklepu internetowego?

Czwartek, 12 maja 2022 o 23:32, autor: 0 139
Na co zwrócić uwagę, wybierając szablon sklepu internetowego?

Szata graficzna sklepu jest niczym okładka książki. Teoretycznie nie powinna być podstawą do oceny, ale w praktyce nadal aktualne jest powiedzenie, według którego jak Cię widzą, tak Cię piszą. Przejrzysta i estetycznie wykonana witryna sprzedażowa w połączeniu z intuicyjnym interfejsem może sprawić, że klient nie tylko chętnie skorzysta z Twojej oferty, ale wspominając przyjemny proces zakupowy, powróci do Ciebie, gdy w przyszłości pojawi się kolejne zapotrzebowanie. Na co jednak zwrócić uwagę wybierając szablon strony www?

  Skojarzenia kluczem do sukcesu

  Jeśli zależy Ci na sprawdzonych rozwiązaniach, poza tym chcesz oszczędzić pieniądze i jak najszybciej powołać do życia swój sklep internetowy, wybierz szablony, oferowane przez Grow Commerce (https://sklep.growcommerce.pl). Na platformie Shoper znajdziesz szeroki wybór szablonów udostępnianych przez twórców. Zadbaj jednak, aby wybrany przez Ciebie wzór odpowiadał branży, w której działasz. Ludzkie umysły uwielbiają skojarzenia – stanowią one jeden z czynników, który (czasami nieświadomie) odgrywa ogromną rolę w procesie decyzyjnym. Sprzedajesz kosmetyki? Wśród dostępnych szablonów na pewno znajdziesz taki, który stworzono z myślą o branży beauty (https://sklep.growcommerce.pl/sklep-internetowy-shoper). Wybierając szablon charakterystyczny dla sklepów z elektroniką lub narzędziami dla majsterkowicza, tylko wprowadzisz swoich klientów w błąd, wywołując w nich frustrację. Zwróć uwagę na układ treści i krój czcionek, dokonanie zmian w tym zakresie jest możliwe, ale lepiej od razu wybrać szablon, który odpowiada Ci w największym stopniu, aby uniknąć niepotrzebnej ingerencji w grafikę.

  Wsparcie specjalistów

  Wybierając szablon swojego sklepu internetowego, zwróć uwagę na to, czy zapewnia on także prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony w wersji mobilne. Zakupy w drodze do pracy, w poczekalni lub w innym miejscu, gdy klient ma przy sobie tylko smartfona, to coraz powszechniejsza praktyka, więc Twoja witryna musi działać bez zarzutu na każdym urządzeniu zarówno na systemie Android, jak i IOS. Wybierając szablon internetowy, warto zwrócić uwagę na kwestię wsparcia w ramach obsługi posprzedażowej. Wybierając szablon Shoper Modern (https://sklep.growcommerce.pl/pl/p/Szablon-Shoper-Modern-Basic/31), zyskasz aż 30 dni wsparcia technicznego, ponadto otrzymasz niezbędną pomoc w instalacji szablonu. To oczywiste, że prowadząc własny sklep, nie musisz być ekspertem we wszystkim. Zaufaj specjalistom i wybierz szablon, który pokochają Twoi klienci!

  REKLAMA

   Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia
  REKLAMA

  Komentarze (0)

  avatar

  Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
  Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

  REKLAMA

  Pozostałe wiadomości

  Ogłoszenia

  REKLAMA

  Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl