TworzymyGłos Regionu

Sławski Finał WOŚP (ZAPOWIEDŹ)

Czwartek, 27 stycznia 2022 o 22:52, aktualizacja Piątek, 28 stycznia 2022 o 09:32, autor: 0 963
Sławski Finał WOŚP (ZAPOWIEDŹ)

SCKiW – Sztab WOŚP nr #5069 w Sławie zaprasza już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia br. na 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W stałej lokalizacji, czyli na placu przy Szkole Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie, od godziny 16:00 wystartuje finał WOŚP. Zapraszamy na licytacje gadżetów WOŚP przekazanych przez Fundację oraz wielu innych ciekawych fantów, które przekazali nam lokalni przedsiębiorcy i mieszkańcy naszej gminy. 

Finał WOŚP w Sławie wspierany jest zawsze przez wiele organizacji. W tym roku gra z nami Mar Gol, który wraz z Fundacją Fundacja Autenticon Sława zapraszają do hali widowiskowo-sportowej przy Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie. Tam w sobotę 29 stycznia od godziny 10:00 zostanie rozegrany drugi Integracyjny Turniej w Boccia. W niedzielę 30 stycznia w tej samej hali odbędzie się turniej piłki nożnej halowej. Swoje mecze rozegrają trampkarze i seniorzy. Przez cały czas trwania imprezy obecni na turnieju będą mogli posilić się w kawiarence pysznymi domowymi wypiekami, aromatyczną kawą i gorącą herbatą. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Sztabu WOŚP w Sławie.

W zbiórce nasz sztab wspierają także: Koło Gospodyń Wiejskich "Pasja" w Radzyniu, Koło Gospodyń Wiejskich z Lipinek, Koło Gospodyń Wiejskich z Lubogoszczy i Akademia Dorosłego Człowieka w Sławie. Na stoiskach przy scenie będzie można zakupić pyszne ciasta, zupy, pierogi i inne pyszności. Panie przygotują również torty, które będą licytowane. Cały dochód ze sprzedaży trafi do puszek WOŚP.

W tym roku ponownie kwestują z nami również StarMors Sława. O godzinie 15:00 na sławskiej plaży grupa sławskich morsów spotka się na orzeźwiającej kąpieli, a zebrane środki także zostaną przekazane na rzecz Sztabu WOŚP w Sławie. Na ulicach naszej gminy w niedzielę 30 stycznia kwestować będzie 58 wolontariuszy.

Dla osób, które chciałyby wesprzeć naszą zbiórkę, ale nie będą miały okazji spotkać się z wolontariuszem lub z nami na licytacjach polecamy wpłaty do eSkarbonki sławskiego Sztabu.

Link do zbiórki - TUTAJ.

Z racji panującej pandemii prosimy o dostosowanie się do aktualnych zasad bezpieczeństwa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl