TworzymyGłos Regionu

Kwestuj dla Marysi chorej na SMA1

Wtorek, 11 maja 2021 o 13:36, aktualizacja Wtorek, 11 maja 2021 o 14:11, autor: 0 2113
Kwestuj dla Marysi chorej na SMA1

22 maja rusza akcja "Cała Polska dla Marysi". Organizatorzy poszukują znanych osób - sportowców, radnych, włodarzy i innych, którzy chcą kwestować na rzecz chorującej na SMA1 Marysi z Brenna. Chcesz pomóc? Skontaktuj się z koordynatorką zbiórki - Michaliną Wilczkowiak, tel: 782 110 709.

ZASIL ZBIÓRKĘ [LINK]

- Początkowe zamierzenie było takie, aby w jeden dzień jak najwięcej miejscowości się w to włączyło. Obecnie chcemy w odstępach co 2 tyg zrobić ową kwestę, w 3-5 miejscowościach - mówią organizatorzy.
 
O zdrowie Marysi walczy coraz więcej osób, ale na koncie zbiórki jest dopiero półtora miliona złotych. Aby osiągnąć cel zbiórki potrzeba jeszcze blisko siedmiu milionów.  
 
Nie możemy dopuścić do tego, by rodzice Marysi stracili nadzieję. Wiemy, żę dzieci chorych jest mnóstwo i każdemu potrzebna jest pomoc, ale w tym przypadku skala kwoty do zebrania jest ogromna, a czas nieubłaganie mija. Marysia musi być poddana terapii genowej, ale nie może przekroczyć 13 kilogramów. Rośnie i tym samym czasu jest coraz mniej. 
 
Nie prosimy, ale błagamy o nagłośnienie jak i zaangażowanie się w naszą akcje. Być może znajdą się darczyńcy, którzy pomogą uratować zdrowie Marysi.

Foto: Kadr z filmu o Marysi, autor Michał Zerka,

Źródło: Michalina Wilczkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl