TworzymyGłos Regionu

Nabór do wschowskiej jednostki Policji

Wtorek, 09 lutego 2021 o 10:48, aktualizacja Wtorek, 09 lutego 2021 o 10:57, autor: 15 1312
Nabór do wschowskiej jednostki Policji

Wschowska jednostka Policji zaprasza do wstąpienia w szeregi lubuskiej Policji. Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość realizacji swoich policyjnych marzeń to oferta jaką proponujemy młodym, ambitnym mieszkańcom Wschowy, Leszna, Głogowa, Góry, którzy chcieliby założyć granatowy mundur.

Zawód policjanta to pasja, chęć niesienia pomocy osobom, które jej potrzebują. Dysponujemy wolnymi wakatami zarówno w pionie prewencji, jak i kryminalnym. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń pod numer 47 79 43 270 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00/14.00. Dokumenty również można złożyć całodobowo u oficera dyżurnego wschowskiej Policji.

Służba to nie praca. Nosząc mundur musimy pamiętać, że obowiązują nas pewne normy i wartości. Żeby zostać policjantem trzeba przejść procedurę doboru. To między innymi test wiedzy, test sprawności fizycznej, test psychologiczny, rozmowa kwalifikacyjna, ustalenie stanu zdrowia. W nasze szeregi bierzemy najlepszych.

Służba w Policji dla osób, które chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałe, stabilne zatrudnienie.

Wschowska jednostka Policji prowadzi otwarty nabór. Dysponujemy wolnymi wakatami w pionach prewencji i kryminalnym KPP Wschowa, wolnymi wakatami w Komisariacie Policji w Sławie i Posterunku Policji w Szlichtyngowej. 

Oferujemy:

 • ciekawą, satysfakcjonującą służbę;

 • stabilne, stałe zatrudnienie;

 • wysoki poziom nauczania i zaplecza dydaktycznego w szkołach policyjnych;

 • stałe i pewne źródło dochodu;

 • wynagrodzenie:

  1) osoby, która nie ukończyła 26 roku życia odbywającej szkolenie podstawowe wynosi 2957,50 zł (netto - na rękę),

  2) osoby, która ukończyła 26 lat i odbywa szkolenie podstawowe wynosi 2779,54 zł (netto - na rękę),

  3) osoby, która nie ukończyła 26 roku życia i odbyła kurs podstawowy wynosi 3940,30 zł (netto - na rękę),

  4) osoby, która ukończyła 26 lat i odbyła kurs podstawowy wynosi 3677,26 zł (netto - na rękę).

  Po szkoleniu podstawowym dolicza się wysługę lat.

 • możliwość otrzymywania dodatkowych świadczeń dla uprawnionych (dopłata do wypoczynku, zwrot kosztów dojazdu, ekwiwalent za umundurowanie, nagrody roczne i motywacyjne, mieszkanie służbowe lub równoważnik za jego brak)

 • skrócony staż służby do uzyskania świadczeń emerytalnych (25 lat służby);

 • możliwość doskonalenia zawodowego;

 • możliwość kształcenia się i awansowania zarówno w stopniu jak i na stanowisku;

 • prestiż zatrudnienia;

 • szeroki katalog specjalizacji;

 • wyjątkową rolę społeczną – bycie policjantem to nie tylko zawód, to służba społeczeństwu.

Zapraszamy do nas. Kandydatów przyjmujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00/14.00. Wszelkich informacji udzieli Państwu Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji we Wschowie pod numerem telefonu 47 79 43 270.

Komplet dokumentów składać również można całodobowo u oficera dyżurnego wschowskiej jednostki Policji.

(KPP Wschowa)

REKLAMA

Komentarze (15)

avatar

avatar
~Ciekawy
09.02.2021 11:00

A co z mundurówki w Staszicu nie nadają się?

avatar
~PASJA!
09.02.2021 11:34

Proszę mnie obrażać i nie wycierać sobie mną gęby !!!!!!, który to jest z kolei taki komunikat", jakoby nie było w tym mieście Powiatowego Biura Pracy !!!!!. Podobne już były w Górze, Lubiniu, Gogowie, Lesznie, itd. to po co wymienianie tych miast ??????. Zapomnieliście dodać, że praktykę przejdą na ulicach Warszawy i większych miast naszego kraju przy pacyfikacji Legalnych Protestów Polskie Suwerena !!!!!

avatar
~zza winkla
09.02.2021 14:50

Mówią, że dobry produkt nie trzeba reklamować, tylko to coś wymaga, co jest kiepskie. Dlaczego Rolls-Royce Motor Cars nie reklamują ?

avatar
~Odp.
09.02.2021 15:53

Z mundurówki nadają się ale inaczej

avatar
~Prestiż zatrudnienia
09.02.2021 16:28

:)))))))))

avatar
~Chacha
09.02.2021 20:27

Atrakcyjne wynagrodzenie:))))))

avatar
~Niebadzcie smieszni
09.02.2021 18:17

Prestiż w policji, przeciez dlatego szukacie ludzi bo nikt na tych Waszych prestiżowych stanowiskach nie chce pracować. Pislicja jest obecnie najgorzej oceniana od komuny. Wszyscy ...!

avatar
~WYBORCA
10.02.2021 08:28

Szkolą ich za nasze pieniądze, za nasze pieniądze ich opłacaj; pensje, mundurówki, trzynastki, malowanie, leczenie i SPA!, a zajęcia praktyczne, a la pałki teleskopowe, chwyty obronne, użycie gaz i jego działanie na ludziach , łapanki na ulicach ćwiczą na naszej młodzieży i kobietach .................. Na Miły Bóg BARDZO TO PRESTIŻOWE !.

avatar
~Papik
10.02.2021 17:33

Wojna się zbliża więc naiwnych szukają

avatar
~Tomasz
10.02.2021 23:05

Gdyby było tak kolorowo jak opisano wyżej, to nie byłoby tyle miejsc. Mało który policjant wytrzymuje go emerytury.

avatar
~emeryt
12.02.2021 08:57

Czyżby brakło już swoich na obsadę wakatów, że teraz występują publicznie o pobór " jakże naiwnych " kandydatów ????. Tak apropo znaczenie sowa PRESTIŻ ; - renoma, ważność, popularność, waga, splendor, ranga, estyma, szacunek, powaga, poważanie, znaczenie, wpływ, autorytet........ Na Miły Bóg, które z tych pojęć można tak bez słowa krytyki przypisać dzisiejszej policji po tym wszystkim co widzieliśmy na Komisariacie we Wrocławiu z użyciem do zatrzymanego paralizatora, bicia z liścia starszej pani na zapleczu sklepu za batona, pałowanie pałkami teleskopowymi, użycia gazu wobec kobiet, młodzieży i posłanek, wszelkiego rodzaju "łapanek": na ulicach naszych miast wobec osób pokojowo protestujących, organizowania tzw. "KOTŁÓW POLICYJNYCH" z wywozem osób zatrzymanych po 100 i więcej kilometrów od ich miejsca zamieszkania i zatrzymania oraz tego wszystkiego co nam przekazała Pani Z-ca Rzecznika Praw Obywatelskich po wizytach w Warszawskich Komisariatach i to co tam widziała >>>>> ?????. Które słowo z pojecia PRESTIŻ pasuje ?????.

avatar
~Luka
12.02.2021 22:39

Wyłącz już TVNieprawda

avatar
~Tajne/łamane/przez Tajne!
13.02.2021 09:40

Z nieoficjalnych źródeł podanych w mediach internetowych szef KGP ma zarabiać miesięcznie ok. 16 764 zł, a jego liczni zastępcy ok. 14 658 zł, komendanci woj. ok. 10 910 zł. , są to kwoty dot. ich stałych uposażeń bez nagród i premii !. Jak wiemy policja jest opłacana w całości z Naszych Podatków i te dane powinny być jawne dla każdego Obywatel III RP !. Jak widać za rządów pisu nie do końca tak jest, bowiem na pytanie pewnej Posłanki Sejmu komendant KGP nie chce ujawnić danych o swojej wysokości nagród i premii za 2020 r. Podano jedynie sumę wydatków z zakresu funduszu nagród i premii dla policjantów wydanych w 2020 roku, która ma ponoć wynosić ok. 312 756 860,86 złotych . PYTANIE: - dla czego szef KGP UTAJNIA dane o wysokości nagród i premii kierownictwa policji za rok 2020 ????. Jak wynika z informacji Pani Posłanki Sejmu III RP tzw. BONUSY dla kierownictwa KGP sa utajniane i nie podawane do publicznej informacji i wiedzy Naszych Obywateli - Podatników z których ta policja jest opłacana !!!!!. Jak wie każe DZIECKO, powinien wiedzieć każdy POLICJANT nawet taki szef KGP w tym kraju, że takich danych do końca nie da się UKRYĆ, bowiem jest coś takiego jak OŚWIADCZENIE MAJĄTKOWE za rok 2020 - a tam dany podatnik, w tym i każdy policjant nie ważne jakiej rangi i stopnia musi podać wysokość swojego uposażenia i kwotę wysokości nagród !!!!!. Hi,ha....!. PRZYPOMINAM, że policja Polska jest opłacana z naszych podatków !!!!!, a jako nie liczna organizacja administracyjna w tym Kraju ma ustawowo zagwarantowane w br, ( 2021) wyplate nagród, trzynastej pensji oraz funkcjonariusze niby zaangażowaniu w walce z pandemią Covid - 19 dodatkowe nagrody ----- mimo, że jesteśmy w kryzysie gospodarczym i liczni traca swoje pensje i środki utrzymania !!!!!!!. Mamy w tym kraju lepszych i gorszych jeśli chodzi o rozliczanie sie z pieniędzy PODATNIKA !!!!!!. Narka !

avatar
~login
19.02.2021 11:22

Atrakcyjne wynagrodzenie... to chyba z ulicy na generała :)

avatar
~ALE PRZPAŁ>>>!
19.02.2021 15:56

Nie tak dawno Poważnie traktujący - a jest to dzisiaj rzadkością w tej służbie.... - swoje obowiązki Szef jednej z Komend Policji nie bał się negatywnego rozgłosu i zwolnił ze służby DWÓCH FUNKCJONARIUSZY, którym udowodnił notoryczne spanie w radiowozie na służbie wieczorowo nocnej !!!!. TO MOŻE TO JEST TEN PRESTIŻOWY CHARAKTER TEJ SŁUŻBY ????.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl