TworzymyGłos Regionu

Przetargi w Starostwie Powiatowym we Wschowie

Poniedziałek, 09 września 2019 o 14:01, autor: 0 1339
Przetargi w Starostwie Powiatowym we Wschowie

Zamieszczamy trzy informacje o nieruchomościach, dla których Starostwo Powiatowe we Wschowie przygotowało postępowania przetargowe. Nieruchomości znajdują się w Śmieszkowie, Nowym Strączu i Przyczynie Górnej.

I. Informacja o ogłoszeniu I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Skarbu Państwa, położonej w obrębie Śmieszkowo jednostki ewidencyjnej Sława - obszar wiejski, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 267/4 o powierzchni 0,0200 ha.

II. Informacja o ogłoszeniu I przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Skarbu Państwa, położonej w obrębie Nowe Strącze jednostki ewidencyjne Sława - obszar wiejski, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 160/1, o powierzchni 0,0800 ha.

III. Informacja o ogłoszeniu przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej Skarbu Państwa, położonej w obrębie Przyczyna Górna jednostki ewidencyjnej Wschowa - obszar wiejski, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 344/1, o powierzchni 0,2100 ha.

(Źródło: Starostwo Powiatowe we Wschowie)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl