TworzymyGłos Regionu

Frytkownica beztłuszczowa - czy warto ją kupić?

Piątek, 30 sierpnia 2019 o 00:03, aktualizacja Piątek, 30 sierpnia 2019 o 00:06, autor: 1 1635
Frytkownica beztłuszczowa - czy warto ją kupić?

Często możemy zetknąć się z sytuacją, gdzie nasze ulubione potrawy okazują się być niezdrowe. Czasem jest to nawet bardzo poważna "niezdrowość", która może powodować u nas kłopoty ze zdrowiem. Istnieją jednak sposoby, aby chociaż część z tych pyszności, których na co dzień nie powinniśmy jeść w klasycznej formie, przygotować w domu, ze sprawdzonych składników i za pomocą dużo zdrowszej obróbki żywności. Jak to zrobić w przypadku frytek?

1. Świeże frytki zawsze, kiedy masz na nie ochotę

2. Mniejsza podaż tłuszczy w diecie

3. Prosty i łatwy sposób na gotowanie

 

Świeże frytki zawsze, kiedy masz na nie ochotę

Mało kto nie lubi ziemniaków, a już szczególnie jeżeli mówimy o ziemniakach w formie frytek. Niestety, nie jest to tak całkiem zdrowe danie, stąd ogrom przepisów na frytki z pietruszki, batatów, selera i innych wynalazków, jakie możemy znaleźć w internecie. Nie oszukujmy się jednak: jeżeli mamy ochotę na frytki, to są te konkretne, klasyczne frytki, a nie ich substytut. Co zatem zrobić, aby "zjeść ciastko i mieć ciastko"? Odpowiedzią na to pytanie jest frytkownica beztłuszczowa - urządzenie, które pozwoli nam zrobić nasz ulubiony dodatek do drugiego dania w klasyczny sposób, ale jednak bez konieczności smażenia w oleju. Więcej na ten temat dowiesz się na severin.sklep.pl/kuchnia/frytkownice.

 

Mniejsza podaż tłuszczy w diecie

Faktem jest, że smażenie żywności nie jest najzdrowszym procesem jej obróbki, szczególnie jeżeli mówimy o tzw. głębokim oleju. Z kolei piekąc frytki w piekarniku musimy się dużo bardziej napracować, układając każdą kolejną frytkę na blasze, a potem jeszcze pamiętając, aby je obrócić. W ten sposób przygotujemy też tylko raczej średnie i grube frytki, o małych możemy zapomnieć. Jeżeli jednak nie chcemy rezygnować z tego jakby nie patrzeć bardzo smacznego i popularnego dodatku do obiadu, frytkownica beztłuszczowa będzie narzędziem idealnym do naszej kuchni. Przykładowo, frytkownica beztłuszczowa Severin FR 2430 nie zajmie wiele miejsca na blacie, a pomoże nam zadbać o zmniejszenie podaży nie całkiem dobrych tłuszczów w naszej diecie. Dzięki temu będziemy mogli żyć zdrowiej, jednocześnie nie rezygnując z frytek do obiadu.

 

Prosty i łatwy sposób na gotowanie

Frytki bez tłuszczu to połączenie dwóch światów, które wydają się być niemożliwe do połączenia. Z jednej strony możemy przygotować produkt uważany za niezdrowy, a z drugiej dzięki odpowiedniemu urządzeniu czynimy go lepszym dla naszego organizmu. Dzięki frytkownicy beztłuszczowej mamy zatem sytuację win-win, a najwyższej jakości urządzenia z tego segmentu kuchennego znajdziemy na severin.sklep.pl.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (1)

avatar

avatar
~mya
16.09.2019 00:11

Szukam teraz niskotłuszczowej frytkownicy, ale rozstrzał cenowy jest sporo, np. w rankingach jak ten - https://www.prorankingi.pl/rankingi/male-agd-do-kuchni/frytkownice/ co sądzisz np. o Philipsie? Podobno super, ale jak widzę cenę to się załamuje :P

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl