TworzymyGłos Regionu

reklama

Nauczyciele spotkali się z okazji Dnia Edukacji Narodowej (ZDJĘCIA)

Środa, 12 października 2022 o 01:58, aktualizacja Czwartek, 13 października 2022 o 11:03, autor: 3
Nauczyciele spotkali się z okazji Dnia Edukacji Narodowej (ZDJĘCIA)

W sali widowiskowej CKiR we Wschowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podziękowania nauczycielom i pracownikom administracji przedszkoli i szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Wschowa, złożył burmistrz Konrad Antkowiak.

- Dziękuję jeszcze raz, podkreślając jak ważna i trudna jest w dzisiejszych czasach praca w szkole czy przedszkolu - mówił Burmistrz. Serdecznie gratuluje tym z Państwa, którym miałem okazję wręczyć dzisiaj nagrodę. To wyraz uznania za Państwa zaangażowanie, wyjątkowe osiągnięcia pedagogiczne i wychowawcze. Gratuluje także pani Renacie Chilarskiej, która została wyróżniona przez Spółkę Komunalną nagrodą za całokształt pracy na rzecz edukacji ekologicznej. Na koniec dziękuję, że odpowiedzieli Państwo tak licznie na zaproszenie do udziału w spotkaniu. Liczę, że tego typu gala będzie tradycją Dnia Edukacji Narodowej w naszej gminie i będzie okazją do złożenia Państwu życzeń oraz docenienia wyróżnionych nagrodami.

Uroczystość była okazją do wręczenia wyróżnień. Otrzymali je: Anna Waszkowiak, Katarzyna Pacukiewicz, Katarzyna Andrys, Magdalena Majchrzak, Aneta Gierus, Alicja Dembińska, Beata Stachowska, Sylwia Bąkiewicz i Dorota Śladewska oraz panowie Edward Toll i Maciej Grabianowski. 

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!
12.10.2022 07:47

DUŻO ZDRÓWKA i WYTRWAŁOŚCI przy takim ministrze - podziwiam Was jako dzisiejsze grono pedagogiczne zwarzywszy ( oceniam to po zebranej widowni) na Was wysłużony wiek !. Średnia jest bardzo ale to bardzo zatrważająca !!!!. Zdrówka i Szacunek za Wasze osiągniecia w tych trudnych czasach dla Polskiej Szkoły !.

avatar
~Bp
12.10.2022 14:58

bardziej poprawnie Zwaźywszy

avatar
~SZANOWNI NAUCZYCIELE!
03.10.2023 11:45

Jak Wy możecie wytrzymać z takim ministrem ????. Czemu nie organizujecie zbiorowego protestu, kto za Was to zrobi ????.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl