TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi szachiści rywalizują we Wschowie. Kto zostanie mistrzem wiosennego cyklu Grand Prix?

Wtorek, 16 kwietnia 2024 o 17:47, autor: 0
Młodzi szachiści rywalizują we Wschowie. Kto zostanie mistrzem wiosennego cyklu Grand Prix?

W poniedziałek, 15 kwietnia, rozpoczął się wiosenny cykl turniejów Grand Prix w szachach szybkich, organizowany przez Klub Szachowy Hetman Wschowa, działający przy Centrum Kultury i Rekreacji. Pierwsze zmagania młodych talentów już za nami, a pierwsze skrzypce grał Witold Zielinowski, który jest obecnie liderem.

Pierwsze starcie młodych talentów

Już pierwszy turniej cyklu Grand Prix pokazał, że młodzi szachiści mają niesamowitą chęć gry. Witold Zielinowski zajął zasłużone pierwsze miejsce, pokazując świetną formę. Tuż za nim uplasowali się Ziemowit Skorupiński i Leon Goliński, którzy również zaprezentowali wysoki poziom gry.

Organizacja turnieju

Turniej poprawadził Janusz Trusewicz, a role sędziego głównego pełnił Grzegorz Świgoń. Rywalizacja młodych szachistów odbyła się w Pracowni Orange, która funkcjonuje przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie.

Zapowiedź dalszych rozgrywek

Cykl zakończy się przed wakacjami, kiedy to zostanie ogłoszony zwycięzca i wręczone nagrody. "Dziękujemy, gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach cyklu" – podkreślają organizatorzy z Hetmana.

Link do wyników

Źródło: Hetman Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl