TworzymyGłos Regionu

reklama

Młode kobiety poszukiwane! Wyszły ze sklepu bez płacenia (FOTO)

Środa, 02 sierpnia 2023 o 17:01, aktualizacja Środa, 02 sierpnia 2023 o 17:11, autor: 0
Młode kobiety poszukiwane! Wyszły ze sklepu bez płacenia (FOTO)

Policjanci ze Wschowy prowadzą poszukiwania dwóch kobiet, które zostały uchwycone przez kamery monitoringu w jednym z marketów w Jędrzychowicach. Młode klientki opuściły sklep z towarem, za który nie zapłaciły.

Wykorzystały nieuwagę personelu

20 maja 2023 roku, około godziny 17.00, kobiety wykorzystując chwilę nieuwagi personelu, wzięły artykuły chemiczne i opuściły sklep nie dokonując płatności. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez system monitoringu sklepu.

Straty szacowane na 250 złotych

Po weryfikacji towaru okazało się, że kobiety zabrały produkty o łącznej wartości 250 złotych. Właściciele sklepu zdecydowali się zgłosić sprawę na policję w nadziei odzyskania utraconych środków oraz ukarania sprawczyń.

Policja prosi o pomoc w identyfikacji

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety z załączonych zdjęć, lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ich zatrzymania, są proszone o kontakt.

Osoby posiadające informacje na temat sprawczyń proszone są o kontakt z prowadzącym śledztwo: mł. asp. Rafałem Wolnym pod numerem 47 79 43 230. Alternatywnie, można również skontaktować się z dyżurnym wschowskiej Policji pod numerem 47 79 43 211. Policja gwarantuje pełną anonimowość informatorom.


Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl