TworzymyGłos Regionu

reklama

Malarstwo, szachy a może modelarstwo?

Sprawdź ofertę CKiR!

Piątek, 27 sierpnia 2021 o 08:20, autor: 2
Malarstwo, szachy a może modelarstwo?

Centrum Kultury i Rekreacji zajmuje się nie tylko organizacją imprez na terenie Gminy Wschowa, ale także rozwojem sekcji działających w jej strukturach. Większość z nich od września rozpoczyna wzmożoną działalność.

Przy CKiR działa:

- sekcja szachowa
- pracowania plastyczna
- sekcja brydża sportowego
- sekcja modelarska
- Uniwersytet Trzeciego Wieku
- zespół Sedno
- chór Lutnia
- Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiR

(CKiR Wschowa)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Poirytowany
27.08.2021 10:37

Proponuję zainaugurować działalność sekcji "bicia piany" - specjalnie dla naszych Radnych i niektórych pracowników Ratusza. Przynajmniej na posiedzeniach będą to robić fachowo (do tej pory to amatorszczyzna). Pozdrowienia dla Pana Radnego Przemysława G.

avatar
~młodzian
28.08.2021 12:05

Nie podpowiadaj bo rzeczywiście zaczną wyrzucać pieniądze na takie bzdety. Problemem jest to, że radni to podstarzali ludzie, którzy najlepsze lata mają za sobą, brak młodych w radzie. Burmistrz jest młody ale on nie spędza wieczorów i nocek we Wschowie - on wybywa do Wrocławia (tam życie trwa całą dobę) to mu nie zależy na tym aby u nas była jakaś rozrywka (bardziej współczesna i aktywizująca).

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl