TworzymyGłos Regionu

Lubiński koncert GALA DISCO VOL. 7

- powróci w tym karnawale

Czwartek, 25 listopada 2021 o 11:26, autor: 0 1286
Lubiński koncert GALA DISCO VOL. 7

Już 29 stycznie 2022 do Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie powróci GALA DISCO VOL.7, koncert z polską muzyką z pogranicza disco i dance. Organizator imprezy, firma Events Factory, zapowiada występy kilkunastu zespołów, wśród których znajdują się wykonawcy takich hitów internetu jak „Mama ostrzegała”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Ona czuje we mnie piniądz”. Już w najbliższy piątek specjalne ceny na bilety z okazji BLACK FRIDAY!

GALA DISCO przez sześć wcześniejszych edycji zgromadziła niemal 40 000 uczestników, którzy przychodzą tu dla wielogodzinnej, bezpiecznej zabawy i doskonałej atmosfery.

- Cieszy nas to, że na GALI DISCO widzimy ludzi w każdym wieku i to nie tylko fanów konkretnych zespołów czy muzyki tanecznej. Ludzie przychodzą dla wspaniałej atmosfery i energii, która wszystkim się udziela. – mówi Adam Pisarski, prezes firmy Events Factory, organizatora wydarzenia.  – Wykonawców staramy się dobierać tak, by zapewnić różnorodność i prezentować również młodszą generację muzyków, którzy doskonale odnajdują się w mediach społecznościowych, a dodatkowo znani są z kanałów muzycznych takich jak Polsat Music czy Polo TV. Nasza publiczność ma swoich ulubieńców, którzy wystąpią czasami drugi lub trzeci raz. Zapewnimy im piękną oprawę sceniczną, która jest wizytówką organizowanych przez nas imprez – dodaje organizator.

Bilety na GALĘ DISCO VOL.7 kosztują 99 zł (na płytę) oraz 399 zł (VIP) i dostępne są online na platformach Empikbilety.pl, eBilet.pl, Biletyna.pl oraz w aplikacji mobilnej Going - wystarczy wejść na stronę internetową imprezy www.galadisco.pl i wybrać dowolną bileterię.

Zwolennicy tradycyjnej formy zakupów mogą nabyć bilet w salonach Empik na terenie całej Polski, a w Lubinie - w kasie RCS Lubin. Organizator zapowiada, że dzieci do lat 15 mają wstęp bezpłatny, jeśli towarzyszą im opiekunowie. Również osoby niepełnosprawne mogą skorzystać z opcji bezpłatnego biletu dla swojego opiekuna.

Wśród wykonawców GALI DISCO znajdą się takie zespoły jak m.in.: Daj To Głośniej, Łobuzy, Czadoman, Ronnie Ferrari, Miły Pan, Topky, Dr Swag, Kwestia 07 i inni. Bieżące informacje o artystach, sprzedaży biletów, a także regulamin udziału w imprezie znajdują się na stronie internetowej imprezy. Od najbliższego piątku, tylko przez 3 dni, na stronie internetowej będzie można zakupić bilet ze specjalną zniżką w ramach akcji BLACK FRIDAY.

(EVENTS FACTORY)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl