TworzymyGłos Regionu

reklama

Lodowisko we Wschowie otwarte!

Jak odebrać darmową wejściówkę?

Piątek, 02 grudnia 2022 o 03:00, aktualizacja Piątek, 02 grudnia 2022 o 03:07, autor: 0
Lodowisko we Wschowie otwarte!

Od dziś (1 grudnia) aż do końca lutego będzie można ślizgać się na lodowisku przed wschowskim Ratuszem. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew z pełną rozmiarówką oraz automat z gorącymi napojami.

Lodowisko we Wschowie funkcjonuje już drugi rok z rzędu. Zeszłoroczna duża frekwencja pokazała, że pomysł okazał się „strzałem w dziesiątkę”.

- W tym roku czekają na Państwa wypożyczalnia łyżew z pełną rozmiarówką oraz automat z ciepłymi napojami - informuje burmistrz Konrad Antkowiak. - Mam nadzieję, że świąteczna muzyka i kubek ciepłej czekolady umili Państwu jeżdżenie czy oczekiwanie na pociechy.

Lodowisko będzie funkcjonować aż do 28 lutego, w godzinach:

  • od poniedziałku do piątku: od 10:00 do 21:00,
  • w soboty, niedzielę i święta: od 9:00 do 21:00.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę (4 grudnia) o godzinie 15:00 odbędzie się oficjalne otwarcie lodowiska wraz z wizytą Świętego Mikołaja i odpaleniem świątecznych iluminacji na wschowskim Rynku. Na pierwszych 300 łyżwiarzy, podczas oficjalnego otwarcia, czekają darmowe wejściówki!

Tak było przed rokiem:Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl