TworzymyGłos Regionu

reklama

Krzepielów. Doszło do pożaru ścierniska. W akcji strażacy i rolnicy (FOTO)

Sobota, 22 lipca 2023 o 18:08, autor: 1
Krzepielów. Doszło do pożaru ścierniska. W akcji strażacy i rolnicy (FOTO)

W niedzielę, 22 lipca o godzinie 14:00, doszło do pożaru ścierniska na obszarach rolniczych pomiędzy miejscowościami Przydroże a Krzepielów. Na miejsce skierowano liczne jednostki straży pożarnej, które wspierali również miejscowi rolnicy oraz cywile.

Akcja gaśnicza z udziałem mieszkańców

Nieocenioną rolę w akcji gaśniczej oprócz samych strażaków odegrali lokalni rolnicy i cywile. Ich sprzęt rolniczy, a także determinacja w walce z płomieniami na skraju lasu za pomocą dostępnych gaśnic, znacząco przyczyniły się do ostatecznego sukcesu akcji.

"Szczególne podziękowania dla miejscowych rolników, którzy swoim sprzętem pomogli nam w akcji gaśniczej pożaru ścierniska i ludziom cywilom za gaszenie gaśnicami na skraju lasu. Dziękujemy wam" - podkreśliła jednostka OSP Krzepielów.

W akcji gaśniczej udział brali strażacy z JRG Wschowa, oraz druhowie ze Sławy, Krzepielowa i Starego Strącza. W opanowaniu pożaru pomogły samoloty gaśnicze.


  Źródło/foto: OSP Sława, OSP Krzepielów

  REKLAMA
  POLECAMY
  REKLAMA

  Komentarze (1)

  avatar

  avatar
  ~Wschowianka
  22.07.2023 20:58

  Przepraszam,22 to sobota, dziękuję za odwagę

  Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

  Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl