TworzymyGłos Regionu

Krwiobus stanął przed wschowską komendą (ZDJĘCIA)

Piątek, 29 lipca 2022 o 10:44, aktualizacja Piątek, 29 lipca 2022 o 11:32, autor: 0 1182
Krwiobus stanął przed wschowską komendą (ZDJĘCIA)

Po raz kolejny przed wschowską komendą policji stanął mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry. W akcji honorowego krwiodawstwa udział wzięli policjanci, pracownicy Policji, przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb oraz mieszkańcy powiatu wschowskiego.

Oddawanie krwi jest jedną z najprostszych i najbardziej bezinteresownych rzeczy, jakie człowiek może zrobić. Nie tylko pomaga potrzebującym, ale może też pewnego dnia ocalić Twoje życie.

- Nasze wspólne działania przy uczestnictwie mieszkańców powiatu wschowskiego zapisały się na stałe w harmonogramie corocznych policyjnych przedsięwzięć, które przyczyniają się do ratowania ludzkiego życia i zdrowia - zaznacza nadkomisarz Maja Piwowarska z KPP Wschowa. - Dziękujemy naszym stałym krwiodawcom, którzy bacznie śledzą nasz harmonogram i wspólnie z nami dzielą się swoją krwią z potrzebującymi.

Następna i zarazem ostatnia w tym roku akcja odbędzie się 23 listopada.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl