TworzymyGłos Regionu

Konkurs dla dzieci z klas IV-VI.

Wschowa - to warto zobaczyć

Środa, 25 maja 2022 o 12:56, autor: 0 381
Konkurs dla dzieci z klas IV-VI.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie zaprasza uczniów klas IV-VI szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pn. "Wschowa - to warto zobaczyć"

Zadaniem uczestników jest samodzielne wykonanie ilustracji przedstawiającej wybrany wschowski zabytek.Pracę można wykonać dowolną techniką: akwarela, rysunek, wycinanka, wylepianka itp. (format do wielkości A4).

Każda praca musi mieć dołączoną metryczkę z następującymi informacjami:
- imię i nazwisko autora pracy;
- szkoła, klasa i miejscowość.

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udostępnianie danych i wizerunku dziecka (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s.1, wg załączonego wzoru).

Prace niespełniające wyżej wymienionych wymogów nie będą oceniane.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie, Plac Farny 3,67-400 Wschowa w terminie do 8 czerwca 2022 r.

Informacja o laureatach zostanie przesłana do dyrektorów szkół. Otwarcie wystawy pokonkursowej i wręczenie nagród odbędzie się 14 czerwca 2022 r. o godz.15.00 w Bibliotece Publicznej, Plac Farny 3.

Nadesłanych prac organizator nie zwraca. Laureaci przyjeżdżają na własny koszt.

Organizator zastrzega sobie możliwość udostępnienia danych osobowych i wizerunku dziecka. Wszelkich informacji o konkursie udziela Oddział dla Dzieci i Młodzieży tel. 65 547 60 63.

Zgody i oświadczenia dostępne są na stronie Biblioteki oraz TUTAJ.

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Wschowa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl