TworzymyGłos Regionu

reklama

Konferencja „Dwujęzyczność, w jaki sposób oswajać dzieci z językiem obcym”

(ZAPOWIEDŹ)

Piątek, 25 marca 2022 o 13:53, autor: 0
Konferencja „Dwujęzyczność, w jaki sposób oswajać dzieci z językiem obcym”

Już 28 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej w Jędrzychowicach odbędzie się konferencja "Dwujęzyczność, w jaki sposób oswajać dzieci z językiem obcym". Partnerem wydarzenia jest Przedszkole nr 5 im. "Słoneczne Przedszkole" we Wschowie. Patronami honorowymi są: BMiG Jolanta Wielgus, BMiG Konrad Antkowiak oraz inicjatorzy ogólnopolskiej akcji Dwujęzyczny Przedszkolak.

Szkoła w Jędrzychowicach od ponad dwóch lat prowadzi dwujęzyczne zajęcia w oddziałach przedszkolnych. Jako pierwsza w województwie lubuskim wdrożyła program "Dwujęzyczny Przedszkolak". 

Teraz Dyrektor Szkoły Pani Marta Krawczyk wraz z kadrą pedagogiczną chcą podzielić się swoją wiedzą na temat dwujęzyczności i jej wpływu na rozwój dziecka oraz stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń. Na konferencję zostaną zaproszeni dyrektorzy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz osoby związane z oświatą.

Program znajduje się na poniższym plakacie. Serdecznie zapraszamy.

(Szlichtyngowa.pl)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl