TworzymyGłos Regionu

Komunikat dyrekcji Szkoły Podstawowej w Sławie

Piątek, 26 sierpnia 2022 o 14:04, aktualizacja Piątek, 26 sierpnia 2022 o 14:12, autor: 1
Komunikat dyrekcji Szkoły Podstawowej w Sławie

Zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Sławie wydała komunikat w sprawie organizacji zajęć lekcyjnych w związku z trwającym remontem budynku szkolnego przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego.

Komunikat:

Drodzy Rodzice,

W związku z trwającym remontem budynku szkolnego przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego następują zmiany w organizacji prowadzenia zajęć lekcyjnych.

Lekcje w klasach czwartych i piątych będą odbywały się w budynku przy ulicy Ogrodowej. Ze względu na zbyt dużą liczebność dzieci, uczniowie klas piątych będą rozpoczynać zajęcia w późniejszych godzinach według podanych planów lekcji. Dowozy szkolne zostaną przystosowane do panujących warunków. Natomiast uczniowie klas szóstych, siódmych oraz ósmych będą uczęszczać do byłego budynku szkolnego przy ulicy Henryka Pobożnego.

Jesteśmy świadomi, że obecne warunki nie są komfortowe i satysfakcjonujące, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żeby ta sytuacja zmieniła się jak najszybciej.

Drodzy Rodzice, prosimy was o cierpliwość i wyrozumiałość, miejcie na uwadze to, iż kiedy remont się skończy wrócimy do piękniejszej szkoły odpowiednio przystosowanej do naszych uczniów.

Dyrekcja Szkoły

Źródło: UMiG Sława

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Rodzic
27.08.2022 19:26

Po co ten remont widocznie nie macie co robić z pieniędzmi a wiadomo że firma za najmniejsza cenę w Polsce wygrywa przetarg a nie firma która zrobi najszybciej i najlepiej widać taki przykład w Tylewicach mija pół roku i nawet asfalt nie jest nowy wylany

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl