TworzymyGłos Regionu
Marek Ast: W II turze PiS popierać będzie Miłosza Czopka
obrazek

W II turze wyborów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Prawo i Sprawiedliwość poprze kandydaturę Miłosza Czopka - mówił na konferencji prasowej poseł Marek Ast. - Będziemy apelowali aby mieszkańcy zagłosowali na Miłosza Czopka i zaangażujemy się w kampanię na jego rzecz

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~rodzic
27.10.2018 18:02

nigdy w życiu nie zagłosuje na Pana Czopka. Mieszkam blisko naszego wschowskiego stadionu, gdzie często bawią się moje dzieci i sama widzę jak dużo dzieci trenuję tam w piłke, a to co się wyprawia tam przechodzi ludzkie pojęcie. Codziennie widzę pijanych pracowników , którzy przesiadują w pomieszczeniach hotelu koło szatni i urządzają tam libacje alkoholowe. Nie wiem kto odpowiada za to i kto kontroluje pracowników i czy wgl to są pracownicy a jak nie to co tam wgl robią. Ze stadionu urządzili sobie melinę. Nie wiem czy nikt tego nie widzi, czy rządzący mają to gdzieś ale taka jest właśnie wizytówka naszej Wschowy. Nie raz byłam jak Ci Panowie i jedna Pani do towarzystwa po wypiciu alkoholu zostawiają wszystkie puszki i nawet nie wyrzucą ich do śmieci po czym udają się do pomieszczeń stadionu. Czy tam jest wgl jakiś kierownik i trzyma nad tym kontrolę.. Tak więc mojego głosu Pan Czopek na pewno nie dostanie. Odkąd on rządzi Wschową nasza piękne miasto jest brudne, parki zarośnięte a pracownicy na stadionie czyli w moich okolicach cały czas pijani i organizujący libacje alkoholowe na stadionie. Nie wiem czy ktoś zwróci na to uwagę, ale jest to temat do prasy..

avatar
~Janek
27.10.2018 18:05

Panie Pośle AST . Zapomniał Pan, że 3 lata temu miała powstać szkoła KATOLICKA po zlikwidowanym GIMNAZJUM nr.1 . Zbierałem podpisy na powstanie tej szkoły, Pan Miłosz Czopek nie dopuścił do powstania tej szkoły katolickiej. Dzisiaj Pan popiera Pana Miłosza na burmistrza. Ja i moja rodzina głosowaliśmy na p. Glińskiego, dzisiaj jestem rozczarowany Pana postawą...

avatar
~Mix
27.10.2018 19:32

Już głosu naszego nie dostanie....

avatar
~Anonimus
27.10.2018 18:10

Kilkadziesiąt komentarzy jednocześnie ? Czy choć jeden zwolenników Pana Czopka i Pana Glińskiego ? Dobrze powiedział Pan Astra nienawiścią się nic nie zbuduje !!!!! I dzięki Bogu mamy tak opanowanych ludzi ! Którzy chcą coś robić a nie kłócić wszystkich !!!

avatar
~cc
27.10.2018 23:58

jak ZPan Czopek

avatar
~do ps
27.10.2018 18:12

Wschowa zasluguje na lepsze towarzystwo niz Antkowiak itp. najleprzy na burmistrza p. Czopek/sprawdzony/

avatar
~Do dops
27.10.2018 19:50

Czopek / sprawdzony / , i tu masz pan rację sprawdzili jego radni miejscy i postanowili nie dać dwa razy z rzędu absolutorium a co za tym idzie dwa razy dostał ocenę niedostateczną ze sprawowania urzędu burmistrza . Co trzeba więcej zrobić aby się więcej skompromitować w tym mieście ? .

avatar
~ja
27.10.2018 18:31

Panie Marku bardzo traci Pan w oczach przyzwoitych ludzi mówił Pan o czystej kampanii śmiechu warte u nas w Szlichtyngowej promował Pan p. Elżbietę, a ona stosowała takie zagrywki, których normalny, uczciwy człowiek nie jest w stanie sobie wyobrazić siała niezgodę zawsze namawiała ludzi przeciwko drugiemu,który nie był jej przychylny ludzie w gminie pracowali w strachu pod kamerami. Dobrze był Pan informowany o sytuacjach,które miały miejsce i nic Pan z tym nie zrobił jeszcze wziął się za promowanie jej osoby a teraz głosi o pozytywnej kampanii. Pana osoba teraz już chyba tylko może zaszkodzić. Rozumiem,że musi pan słuchać i robić co karzą, ale gdzie szacunek do samego siebie?gdzie godność? Gratuluję ludziom,którzy doprowadzili do zmiany burmistrza BRAWO WY!!!

avatar
~na facebooku
27.10.2018 18:32

pewna pani, fanka Pana Antkowiaka, pała straszną nienawiścią do Czopka. Jej nienawiść i złość w sposobie jaki opisała pewną rzecz jest żenująca. Jeśli takich wyborców ma Antkowiak, to ja dziękuję,.

avatar
~do na Facebooku
27.10.2018 20:01

A pan myślisz że ci zwolnieni ludzie którzy wygrali sprawy sądowe z Czopkiem będą chwalić jego pod niebiosa za niezgodne z prawem zwolnienia mimo że doktor otacza się całą kancelarią prawną . Kto zwalnia ludzi z pogwałceniem prawa pracy mimo że ponoć doktor nauk a na rozprawach sadowych zachowywał się jak największy sztubak i nieuk klasowy który nie potrafił uzasadnić logicznie dlaczego zwolnił kogoś a potem dlaczego zatrudnił swojego mimo że ten swój ma niższe kwalifikacje niż ten zwolniony ? . To za co mamy chwalić tego Czopka ? .

avatar
~Anty Antkowiak
27.10.2018 18:40

Jest psowycie ,znakomicie !!!! Dziękujemy Panie Marku Ast za przełamanie tej sytuacji .szukamy ludzi którzy chcą rozwoju Wschowy .Tylko ludzie którzy szukają kompromisów będą mogli budować Naszą Wschowę . To dobry ruch wychodzimy. na górę .Tylko zgoda buduje !!!!!

avatar
~do Anty Antkowiak
27.10.2018 20:07

Jak na razie to siedzimy po uszy w szambie . Jak Ast przełamie tą sytuację to na pewno przebije to dno na którym jeszcze stoimy i wpadniemy już na amen w te szambo już bez tego dna .

avatar
~MAG.DO ps.
27.10.2018 18:41

Zastanów się co wypisujesz matole.

avatar
~Tylko Pis
27.10.2018 18:54

Pis wygra czy wam się to podoba czy nie . Dalej PiS dalej Czopek jazda , JEDZIEMY Z LEWAKAMI

avatar
~Dobra zmiana
27.10.2018 19:26

Pozdrawiamy Panie Pośle , zgoda i porozumienie to dobry kierunek rozwoju naszego miasta . Mamy zielone światło 2/3 wyborców odda głos aby doszło do koalicji !!! Tylko zgoda i kompromis ! Szczęść Boże !!!

avatar
~Anonimus
27.10.2018 18:54

Młode wilki znowu ruszyły w las na FB ? Krzykiem , i propagandą promują Antkowiaka smutno się to kończy !!! Pan Antkowiak ma już 5 młodych w radzie gminy więcej mu nie potrzeba !!! Baloniki i lizak na pożegnanie musi wystarczyć !!! Młodość ma swoje prawa ,ale jest bardzo naiwna

avatar
~Antek
27.10.2018 18:59

O kandydaturze pana nie mam ochoty pisać bo to co pan proponuje jest poniżej krytyki . Natomiast dziwi mnie kobieta siedząca koło pana tak spokojnie jak pan opowiadał o" osiągnięciach" pana burmistrza i wygranej przez PIS. Przecież to są bzdury i kłamstwa co pan opowiada Panie dwa razy nie dostał absolutorium od rady miejskiej a pan swoje że bardzo dobry jest . Może i jest ale nie w realizacji tego co obiecywał i co do tej pory zrobił . Tak się zastanawiam czy to czasem nie był żart z pańskiej strony dla rozweselenia ludzi którzy pana będą oglądać i słuchać .Panie tu idzie o rozwój miasta i gminy a pan raczy żartować proponując nam takiego nieudacznika i szkodnika . Oj figlarz z pana i to dużego kalibru .

avatar
~Ewa
28.10.2018 15:19

Panu Czopkowi chodzi o gminne pieniądze a nie o rozwój Wschowy

avatar
~MAG.
27.10.2018 19:00

Adoratorzy czopka i pisobiorcy.Biorę od nich wszystkie plusy, ale ja o to nigdy nie zabiegalem. Mam ich datki wszyscy wiedzą gdzie. Niech sobie zabierają, im się naleźy.

avatar
~Wschowianin
27.10.2018 19:04

Ja was proszę . PiS ma ponad 30 procent . Platforma osobno nieco ponad 10 . Nowoczesna tak samo koło 10 . PSL wcale nie lepiej . Lewactwo idzie w kąt w Polsce a i w Europie będzie podobnie . Koniec z lewizna . Pamiętajcie że obywatele raz na 4 lata decydują . Macie wyniki więc się nie kłóćcie . Każdy rząd który będzie nie po myśli ludzi zostanie Pogoniony w przepaść

avatar
~Co ten Antek sobie myśli
27.10.2018 19:09

Antkowiak naprawdę na coś liczy ? Ta 1/4 głosów to pozostałości niemiecko-ruskich ludzi ,także normalny Polak nie głosuję na lewaków. I proszę nie mówcie że wyzywam kogoś ale prawdziwi Polacy wiedzą jak mają głosować . Przede wszystkim dobro ojczyzny .

avatar
~do ~Co ten Antek sobie myśli
27.10.2018 20:17

Panie pan nie wyzywasz ? . A czy ci nieprawi Polacy nazywają się Lewak Jan czy Lewak Krzysztof a może ten nieprawdziwy Polak to raczej z niemiecka czy raczej z ruska się nazywa ? . Panie stwierdzić mogę autorytatywnie że jeszcze pan przed swoim narodzeniem jeszcze w łonie matki zionął tą patriotyczną według pana nienawiścią patologiczną do wszystkiego co według pana nie Polskie .

avatar
~niektore komentarze są smieszne
27.10.2018 19:11

Gliński jest zwykłym karierowiczem a Antkowiak niezwykłym? walka i hejt widzę coraz bardziej przybiera na sile:)

avatar
~Antkowiak jestem na NIE
27.10.2018 19:13

Już my wiemy do czego są takie antki zdolne . Do sympatyzowanie z Po SLD PSL i takie tam merdanie ogonem , mam gdzieś lewaków którzy wolą interes Niemiec od naszej ojczyzny

avatar
~Kleszcz
27.10.2018 19:22

Ta konferencja pokazala jakie sa podziały we Wschowie i co to znaczy slowo układ. Obiektywie patrząc kampania komitetu Pana czopaka była nieczysta. Jeżeli tak chętnie potraficie się zjednoczyć przed wyborami to co będzie później....... jako mieszkaniec boje się tego bo z tego nic nie wyjdzie będzie konflikt i znowu nasza piękna miejscowość zostanie sama a władze będą się kłócić w ratuszu.

avatar
~Irek
27.10.2018 19:27

Pan Ast sprzedajny jak ..... nawet miejscowi politycy PiS wyrazili swoje zdanie o tym przesunięciu ******** BRAWO DLA NICH ZA ODWAGE !

avatar
~xxx
27.10.2018 19:32

Wizyta posła Asta i otwarte poparcie jednego z dwóch kandydatów do urzędu burmistrza jest jaskrawym upolitycznieniem samorządu przez PiS. Jest to jednocześnie obraźliwe dla nas mieszkańców miasta i gminy bo zawarta jest w tym ocena, że nie wiemy na kogo głosować i komu oddać ster władzy w samorządzie, potrzebujemy kogoś, kto nam powie co jest dla nas najlepszym wyborem. Jak w starych, słusznie minionych czasach mamy głosować zgodnie z decyzjami partyjnych komitetów. Wiem, że mieszkańcy sami wiedzą, kogo obdarzają zaufaniem i na kogo oddać głos 4 listopada.

avatar
~Zwolennik PIS
27.10.2018 20:07

Widzimy co Robi PiS w całym kraju i jak to się rozwija !!! Nazywają nas wulgarnie , obrażają , i poniżają ! Wasz kandydat jest z PO ukrywacie to , bo gdy PiS doszedł do władzy zaczął odkrywać ciemną stronę afer PO,N,PSL. Teraz Pan Antkowiak próbuje się schronić przed przeszłością i postanowił wykorzystać umiejętności szerzenia propagandy wśród młodych . Skoro jest honorowy bardziej niż Pan Gliński to niech odpowiedzi czy jest z PO !!!! Omijacie ten temat jak ognia !!!! Debata otworzy wam oczy !!! Jeżeli nie dojdzie do debaty i nie odpowie na to pytanie to nie ma honoru jak i twarzy !!!!

avatar
~Tylko wspólna Wschowa
27.10.2018 19:32

Jeśli chodzi o mnie to widzę tu duży plus ! Wschowa jest miastem różnorodnym i ciężko wypracować coś wspólnie , a przecież to o to chodzi ! Zjednoczyć jak największą liczbę obywateli . Każdy rozłam będzie porażką wszystkich niestety . Myślę że nawet Pan Antkowiak jak już będzie po wyborach może przyłączy się ? Bo w końcu chce budować Wschowę tak mówi jego program wyborczy !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl