TworzymyGłos Regionu

reklama

Marek Ast: W II turze PiS popierać będzie Miłosza Czopka
obrazek

W II turze wyborów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Prawo i Sprawiedliwość poprze kandydaturę Miłosza Czopka - mówił na konferencji prasowej poseł Marek Ast. - Będziemy apelowali aby mieszkańcy zagłosowali na Miłosza Czopka i zaangażujemy się w kampanię na jego rzecz

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~me
30.10.2018 12:36

No to dał mu Astu "pocałunek śmierci" - hehehe. Czopek już musi szukać roboty.

avatar
~ja
05.11.2018 16:11

MOJEGO TEZ NIE DOSTAŁ

avatar
~autor
30.10.2018 14:45

Doły PIS u są oburzone postępowaniem pana Posła, a może warto byłoby spytać ich o poparcie, oj Czopek miałby się z pyszna.... Wszystkim ludziom Kościoła zanana jest jego ,,katolickość" a księżą poznali go jako wroga i aroganta... Ale dla stołka dla Glińskiego i prezesury dla Justyny robi się z ludzi głupków...do czasu (4.11)

avatar
~na mieście
30.10.2018 14:47

na mieście aż huczy że Ast w II turze będzie popierał Czopka..... Ale nie PIS i katolicy, również nie Gliński i Glińska

avatar
~Wschowianin
31.10.2018 04:33

Czopek wszystko niszczy, Niezapomnijmy że szkoły na wsiach chciał pozamykać .

avatar
~Do - na mieście ?
31.10.2018 17:50

Możliwe, że to prawda!!!!, ale NIE NA MIEŚCIE mówią tylko p o n o ć w biurze HZZ Jasia P., w biurze emeryta Bolka oraz ponoć w miejscu zamieszkania emeryta mundurowego, który leczy kaca po przegranej I Turze !!!???. A Wschowa to nie Paryż plotki są tu na porządku dziennym: Prezes obmawia pracowników z sekretarką, a sekretarka Prezesa z pracownikami...., kolesie z pisu / niby pisu / nadają na mieście co się dzieje w biurze posła, a poseł w ścisłym gronie sztabowców pisu, którzy z kolei nadają przy piwku na mieście itd., itd., itd. A co najgorsze, że wszyscy myślą, że są tak dogadani na perfekt ??? - ale z kim ?, Również na mieście pada informacja, iż Czopek zaciera ręce, że ma już wygraną w ręku ___ Oby NIE !. Jego praw - lewa ręka Pan Darek z Głogowa też nadaje bo myśli, ze po wygranej to on będzie vice Burmistrzem ????......To jest ta plotka Wschowska wszystkich o wszystkim, a nawet o sobie TAK po prostu NADAJĄ NA MIEŚCIE !!!

avatar
~Normalny
02.11.2018 08:30

Pan Antkowiak wie że bez pomocy Rządowej nie da się zrealizować żadnego projektu ani koleji ani dróg . Każda inwestycja we Wschowie nawet przy projektach z UE wymaga wkładu własnego .skoro jesteśmy na minusie to tylko zaciąganie kolejnych kredytów pozwoli co kolwiek zrobić , czyli kolejne zadłużanie Wschowy . Pan Ast i Pan Czopek są realistami a nie marzycielami . Chcą otworzyć drogę dla inwestorów bynajmniej nie nowym deptakiem ? Tu nie będzie nowych miejsc pracy ! Poza tym czy Pan Antkowiak przeprowadził jakieś konsultacje z mieszkańcami ulicy Wester Platte ? Czy oni chcą takiego bajzlu do drugiej w nocy pod swoimi oknami ? Panie Antkowiak wizję to nie wszystko myślę że Ci młodzi którzy nie weszli do rady mieli więcej pomysłów niż demolka Wschowy . Zastanawiam się też gdzie ludzie musieli by stanąć samochodem aby dotrzeć do tego deptaka ? Kompletnie nie przemyślany projekt ????? Kolejny to przydomowe oczyszczalnie ścieków ? Za miast kanalizacji będzie Pan proponował na ich koszt zrobienie sobie przydomowego szamba . Może Pan Poda koszt tego pomysłu i koszty utrzymania ? Ścieżki rowerowe ok ? Zabijmy się na ulicach o dziury róbmy ścieżki rowerowe !!! Nie wierzę w ten Pana plan rozwoju ??? To abstrakcja ! To tak jakby pomalować mieszkanie a potem kuć i robić instalację !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl