TworzymyGłos Regionu

reklama

Marek Ast: W II turze PiS popierać będzie Miłosza Czopka
obrazek

W II turze wyborów na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa Prawo i Sprawiedliwość poprze kandydaturę Miłosza Czopka - mówił na konferencji prasowej poseł Marek Ast. - Będziemy apelowali aby mieszkańcy zagłosowali na Miłosza Czopka i zaangażujemy się w kampanię na jego rzecz

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Oooooo
27.10.2018 15:30

Za cene sukcesu w Lubuskim Ast chce bysmy nie wydostali sie z szamba.

avatar
~Adam
27.10.2018 16:40

Dlatego trzeba zrobic wszystko aby ten uklad nie doszedl do wladzy.

avatar
~Heniek
27.10.2018 21:35

Psy szczekaja karawana jedzie dalej

avatar
~Kazik
27.10.2018 15:37

"Niejaki" panie Ast, pan chyba raczy żartować?! Serio, Czopek prowadzi pozytywną kampanię, bez obrażania i poniżania konkurencji? Pan chyba żyje w innym, równoległym świecie. Wystarczy przeczytać pisemka jego komitetu wyborczego. Żałosne...

avatar
~Roland
27.10.2018 15:39

Panie Ast akurat Pana zdanie mnie najmniej interesuje zniknij Pan i zamilknij nie kompromituj się do końca Antkowiak na butmistrza

avatar
~pytanie
27.10.2018 15:50

Chcę Was zapytać jakie mamy korzyści z tego, że " mamy " dwóch posłów pochodzących z naszego powiatu Pana Asta i Panią Rafalską? Pojawiają się w lokalnych mediach w okolicy wyborów i tyle. Panie Przemku szczerze gratuluje towarzystwa !!!! Pani Rafalska jako mama niepełnosprawnego dziecka czekam na 3000 miesięcznie , które ponoć dostaje i doczekać się nie mogę. A przepraszam my rodziny osób niepełnosprawnych jesteśmy sterowani przez unię, Rosję i siły kosmosu.

avatar
~T-S-A
27.10.2018 15:53

Żałosna koalicja.....żałosny jej komentarz ze strony zawodowego polityka, który w tej kampanii nie uczestniczył.... jak widać i słychać co strach przed oceną I Prezesa Partii PiS robi z ich członków w terenie ???. A teraz proszę sobie wyobrazić - co taki ich kandydat emeryt mundurowy - co nie daj Boże by wszedł do Urzędu MiG Wschowa - wyprawiałby na stołku Burmistrza ....???. Dzięki Panu Kamyszowi i PSL, że kategorycznie POWIEDZIAŁ NIE...NIE...NIE !!! dla zawierania koalicji z pisowcami w całym Naszym Kraju ......!. Wstyd - to mało powiedziane szanowny panie pośle Ast....< jak za takie obelgi pod waszym adresem w gazetkach Czopkistów, pan się może w ten sposób wypowiadać o panu Czopku ??????. Co z wami nie tak ....?, jak można się tak poniżać na forum całego Suwerena Miasta i Gminy Wschowy???, BA ! całego powiatu ????

avatar
~Polak
27.10.2018 18:27

Pani czy Pan suweren ? Chyba nie zna własnego podwórka i zgarnia wszystkich ludzi ze Wschowy aby myśleć tak jak wy ? Jestem ciekaw z kim by założył koalicję Pan Antkowiak po wygranej aby uzyskać większość w radzie ? Miałby tylko do wyboru Pan Czopek lub Pan Gliński ? Komu myślicie oczy ?????? Wy nie chcecie się z nikim dzielić władzą !!! Choć w programie chcecie oddać część władzy młodym ! Co za oszustwo !!!

avatar
~Zniesmaczony
27.10.2018 16:18

Czyli zlikwidowac w urzedzie komórke, ktora sciaga srodki zewnetrzne bo to wszystko zasluga pana Asta. W powiecie tez, bo pewnie Kamienna wyremontowana tez dzieki niemu. Pewnie nawet nie wiedzial o tych inwestycjach dopoki sie informacje w necie nie pojawily. Smiech mnie ogarnia jak widze jak politycy potrafia sobie przypisywac cudze zaslugi. Wstyd Panie Ast. Nic dla Wschowy nie zrobiles. Kompletnie nic. Tylko ciepla posadka i wynagrodzenie was interesuje. Inni potrafia zdzialac cuda dla swoich rodzinnych stron a Pan pokazales, ze Wschowe masz pan w....

avatar
~wschowa popiera
27.10.2018 16:21

a pan poseł już złożył choć jedną interpelację? Sprawdziłem i odpowiadam że nie. Należy stanowczo teraz żądać od Czopka przedstawienia swego zastępcy. Mamy takie prawo, bo na nich płacimy.

avatar
~PS
27.10.2018 16:22

Wschowa zasługuje na lepsze towarzystwo niż Ast Czopek Gliński Kuchcicki Techman itp. Ludzie otwórzcie oczy, mamy niepowtarzalną szansę pojazać im gdzie ich miejsce. Czy naprawdę chcemy aby Ci ludzie reprezentowali nas i nasze interesy?

avatar
~Obywatel
27.10.2018 18:28

A lepszy będzie kopiący dołki pod konkurencją Antkowiak??? Gdzie był przez wcześniejsze lata? Teraz się obudził, żeby Wschowę zmieniać? Lepiej postawić na osobę, która ma pojęcie jak funkcjonuje urząd, jaka jest specyfIkara pracy. Czopek będzie zdecydowanie lepszym burmistrzem!!

avatar
~Aut123
27.10.2018 16:31

Skoro Antkowiak taki cacy, kryształowy, nieskazitelny jest to czemu nie chce debaty z Czopkiem??? Czyżby bał się, że jego kłamstwa, chamskie zagrywki wyjdą na jaw? A chamskie posty i komentarze jego popleczników na fb?? W życiu nie uwierzę w uczciwość p. Antkowiaka...

avatar
~Nigo
27.10.2018 20:56

Człowieku... skończ pleść w kółko te bzdury! Antkowiak bez problemu zgodziłby się na debatę jeśli taki zamysł by wyszedł... Wracaj do Czopka, kończyć mu myć auto!

avatar
~wojciech
29.10.2018 15:40

boś człowiekiem słabej wiary

avatar
~Tadek
27.10.2018 16:35

Panie Konradzie Antkowiak dumny jestem z Pana ze Pan nie wdal sie w żadne uklady. Jestem za Panem i masz Pan moj glos 4 listopada.

avatar
~Obserwator
27.10.2018 16:52

Teraz widać kto tak ostro krytykował pis w kampanii Antkowiaki ruszyli z wpisami znowu na pis . Jako mieszkaniec naszej gminy jestem bardzo zadowolony z tego poparcia macie moje całej rodziny głosy 4 listopada. Czeba jednoczyć a nie dzielić panie Antkowiak i trochę szacunku dla innych

avatar
~PKS Wschowa
27.10.2018 17:07

Widera na burmistrza

avatar
~Syndromnik
27.10.2018 20:27

Problem w tym, że ten Pan potrafi być tylko "miły" i z tego jest znany. Nie ma co ukrywać, że Pana Wiesia nie da się nie lubić... Jednak jest też druga strona medalu - ten Pan nic nie robi przychodząc na sesje Rady, podnosi tylko rękę podczas głosowania... Niestety :( Dla potwierdzenia, zapraszam do zapoznania się z materiałów video na youtube z poprzedniej kadencji. Oczywiście nie tylko on tak tam postępuje. Dlatego wybierajmy ludzi z życiem i werwą, pełnych pomysłów a nie tylko takie ciepłe kluchy... Z całym entuzjazmem do osoby tego Pana, niestety ale w tym przypadku trzeba powiedzieć NIE :(

avatar
~FWS
27.10.2018 17:07

Głosowałem na p. Glińskiego. Sprzedawczyka jak się okazuje. Brak słów. Stołek!!! a gdzie ludzie, godność, konsekwencja? Mam nadzieję , że II TURA pokaże gdzie miejsce czopka. W .....

avatar
~XYZ!
27.10.2018 17:09

Jak widać, słychać i czuć środowisku pisowskim, któremu w całym kraju brakuje zdolności koalicyjnych we Wschowie znalazł sobie człowieka, który dla zdobycia stanowiska w naszym Merostwie to nawet z przysłowiowym diabłem zawrze układ !!!, pamiętacie Państwo jak dla stołka vice Burmistrza potrafił "z kumać" się z ówczesnym Burmistrzem MiG Wschowa panem Grabką !!!. To co mu obecnie "z kumać" się z tymi co ich w I TURZE krytykował nie przebierając w słowach i określeniach.....!?. Możemy się nie dziwić i nie być zaskoczonymi z postawy posła Asta, bo to zawodowy polityk partii PiS, jak również z postawy kandydata Czopka, ale....ale...ale... jeśli chodzi o tego pana za stołem przy pani Koli i Asta, tzw. emeryta strażackiego to już ręce opadają, co ten człowiek z sobą wyprawia???, jak może się tak zachowywać strażak i to oficer ???, czy on nie widzi się w porannym lustrze przy goleniu ???. Co na to inni oficerowie strażacy.....???. Wchodzić w układy z partią zawodową i to która w chwili obecnej jest przy władzy, to już lekka przesada - mówiąc najdelikatniej jak tylko można powiedzieć wobec takich postaw oficera zawodowego ....!!!. Suweren widzi, Suweren Miasta i Gminy Was oceni zgodnie z Waszą postawą moralności do naszego W Y B O R C Y !!!. Panie Antkowiak - Pełen Szacun dla Pana i Pana KW !!!. Tak trzymać !!!

avatar
~wschowianin
27.10.2018 17:25

Chciałbym wiedzieć jaki cudowny sposób Pan Antkowiak ma na to żeby zmusić wschowskich przedsiębiorców do otwierania kawiarni na wschowskim deptaku (tym z wizualizacji) ???????? Przecież burmistrz knajp we Wschowie nie otworzy.

avatar
~Monster
27.10.2018 20:51

O Boooże... (facepalm) A zadaj sobie pytanie, czemu na rynkach zaczęły otwierać się sklepy? Dlaczego w galeriach sklepikarze postanawiają wynajmować powierzchnię i tam sprzedawać? Dlaczego np McDonaldy powstają tam a nie gdzie indziej? Znasz już odpowiedz? Pozwól, że ci pomogę - bo wszyscy oni dostrzegli miejsce gdzie jest skupisko większej ilości ludzi, z tego tytułu bo jest tam coś co może ich przyciągnąć, więc trzeba to wykorzystać i zarobić przy okazji. Na tym polega przedsiębiorczość i rozwój. Nawet jeśli powstanie najpierw jedna kawiarenka, to ona przyciągnie ludzi i dla kogoś bystrego może się zapalić lampka - jak już przyszli tam, to czemu by nie mieli zajść do mnie? Odpowiednie działania, czyli reklama, wizerunek i mamy klientele u siebie. A teraz rozmnóż to na na całą ulicę... Efekt jest? JEST! Na tym polega rozwój, ekonomia, przedsiębiorczość. Przykład dla ciebie: stań latem przy placu zabaw z watą cukrową. Dlaczego plac zabaw? - dzieciaki! Dlaczego wata? - słodycz! Proste? PROSTE!

avatar
~Do-@-Aut123
27.10.2018 17:26

Co wy z ta debatą ???, nie macie bardziej merytorycznych tematów w tej dyskusji zw.pl???, debata...debata....debata..debata.... ile jeszcze chcesz tych debat ???, jestem ci wstanie iść na rękę i pisać tak aż do końca, byś zrozumiał, że obecnie organizując debatę z waszym Kandydatem Czopkiem to istne wariactwo, bowiem ten człowiek nie ma nic konkretnego dla naszych wyborców do zaoferowania ....KONIEC - KROPKA - NIE MA TEMATU !!!!!. Czopek musi najpierw sam ze sobą przeprowadzić DEBATĘ i wyspowiadać się z "Grabieżców" z przed 4 lat, z tego co naobiecywał, a nie zrobił; np. jak przeprowadził Konkurs na stanowisko Prezesa Spółki Komunalnej, jak ograniczył Strefę Płatnego Parkowania, no i jego sztandarowy pomysł jak rozwiązać Straż Miejską, itd., itp. obiecanki-cacanki-a głupiemu- radość....!!!!. TO JEST WASZA I WASZEGO CZOPKA DEBATA !!!!!.

avatar
~Aut123
27.10.2018 18:41

Czyżby strach ciebie cykorze obleciał, że twój ulubieniec merytorycznie przegra?? Jak tacy odważni to stańcie do uczciwej walki.

avatar
~Aut123
27.10.2018 19:01

Boisz się cykorze, że twój jedyny najlepszy kandydat p.Antkowiak nieudolnie przegra w debacie z p. Czopkiem?? Nie macie dobrych merytorycznych kontrargumentów i strach was obleciał... Boicie się uczciwej walki??

avatar
~do Aut 123
27.10.2018 19:41

Panie od debat jeszcze niczego nikt nie pobudował ani naprawił . Panie ewentualna przegrana Antkowiaka to nie przegrana członka na burmistrza to przegrana wszystkich mieszkańców mieszkańców Wschowy i gmin łącznie z panem . A może pan nie przegra bo pan na przykład jest z Głogowa .

avatar
~Aut123
27.10.2018 21:53

do Aut123 - boicie się debatowych rozmów jak diabły święconej wody... Zabrakłoby argumentów wam? Na koniec - błędne są twoje założenia...

avatar
~do Aut123
28.10.2018 09:26

Panie Aut 123 wbij sobie pan do głowy że najlepszym merytorycznym kontrargumentem nie jest jałowa dyskusja ale czyny i owoce danego kandydata . A owoce i czyny Czopka to marniutkie . Oddanie 5 metrowego chodnika , 100 mb remontu drogi i sztandarowa wizytówka miasta dworzec P.K.P wraz z przylegającym " parkiem wypoczynkowym . Okolica tego dworca to wizytówka działalności ulubieńca Czopka niejaka zielarka znana policji i pensjonariuszka Z.K .

avatar
~do PS
27.10.2018 17:28

A czy ty chcesz, żeby nas reprezentował Pan Antkowiak, który buja w obłokach jak te jego baloniki puszczane podczas kampanii ?

avatar
~Spoko
27.10.2018 21:02

Jeżeli wolisz dalej marazm we Wschowie, to wracaj do domku oglądać "Dlaczego JA?" lub inne badziewia... Wschowa potrzebuje ludzi, którzy coś będą próbować... a nie siedzieć i pierdzieć w stołki!

avatar
~Fałsz i obłuda
27.10.2018 17:28

Jak to się stało, że z Czopkiem dogadali się Gliński i Tarka? Dopiero urząd wszczął interwencję na polach Tarki a teraz przy jednym stole siedzą i kawkę piją? Panie Gliński głosowałem na Pana ale się rozczarowałem. Realia ogólnopolskie to trochę inna sprawa niż nasze lokalne podwórko. Antkowiak ma w tej sytuacji mój głos.

avatar
~znafca wielki wszelaki
27.10.2018 17:39

Patrząc na komitet antkowiaka, to się nie dziwię że Pis poparł Czopka. przecież u niego same spady wielokolorowe z Po Kraśny, z psl Sgrzałkowska, Buczek różowy, Baśczyn wieletni grabkowiec, Owocowa z czarnych KoTowców , Stasiakowa2 od referendum i inni . Istny Kaabaaretoon. Zamiast tej antkowiaka powinni się nazywać Kolizja OBYWATELSKA. ; -)

avatar
~MAG.
27.10.2018 17:55

Adieu czopek i Gliński.Pogrąźył was niejaki Marek z pisiorów.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl