TworzymyGłos Regionu

reklama

Sadrakuła vs Żygadło 1:0
obrazek

Pewną informacją już jest, że o stanowisko burmistrza Sławy rywalizować będzie dwóch kandydatów, urzędujący burmistrz Cezary Sadrakuła, oraz radny Paweł Żygadło. Ugrupowania obu kandydatów wystawiły także największą liczbę kandydatów na radnych.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~robaczek
02.10.2018 12:35

Po co te przepychanki głosujmy kto na kogo chce i w dniu wyborów się dowiemy kogo chce aktywna większość gminy oraz niegłosujący bo ich bierność oznacza zgodę na wygranego kandydata.

avatar
~Wyborca obiektywnym okiem
02.10.2018 13:32

Jak ładnie się czyta tutaj komentarze, których krzyżak nie może usunąć jak na swoim pseudo redaktorskim portalu. Może kilka faktów ? Dodawane komentarze z fikcyjnych kont przez kandydata ? Żeby nie być gołosłownym proszę sprawdzić na facebooku konta : Sławek Wiatr, Tomek Jeziorak. Tak samozwańczy redaktor podbija swoje statystyki które później pokazuje klientom - którzy nie raz nie dwa uznali, że zostali oszukani - historia Hotelu Słoneczko - który po zmianie właściciela nie mógł odzyskać od KANDYDATA danych do swojego profilu na facebooku (hasła) zostało udzielona po dostaniu honorarium i zmuszenia do reklamowania się w swojej gazetce :( Kolejna sprawa, dlaczego nigdzie krzyżak nie udziela odpowiedzi na temat zakończenia swojej pracy w weterynarii w Sławie ? temat tabu? Basen ? to już gorzej niż kiełbasa wyborcza, każdy kto ma troszkę oleju w głowie zdaje sobie sprawę z tego, że to nie możliwe. Na szczęście ludzie pamiętają o BOMBIE ekologicznej, i opinii jaką ściągnął na nasz piękny teren ten pan, tania sensacja jak zawsze. Już nie chce mi się wspominać o kopiowaniu odpowiedzi, usuwaniu negatywnych komentarzy i blokowaniu osób dających niepasujące komentarze. Nie mam obawy, że ten krzykacz zostanie burmistrzem, nie zostanie. Dla niektórych polecam obejrzenie relacji z rady gminy, gdzie większość pomysłów zawsze spotykała się z sprzeciwem tego pana, wszystko co inni proponowali to złe, a to co on piękne. Bajkopisarz

avatar
~Krzyżak
02.10.2018 14:09

Żadne z tych oskarżeń nie jest prawdziwe. Już wiadomo że twoje obiektywne oko jest raczej ubrudzone błotkiem.

avatar
~Daniel Sidor
02.10.2018 14:37

Myślę że to głos strachu !!! Strachu przed utratą posady w gminie lub instytucji podległej . Paweł myślę, że te "wybroczyny" nakręcą Cię na maxa.Trzymaj się chłopie bo tego typu bełkot dopiero się zacznie.

avatar
~kielnar
02.10.2018 15:07

Wszyscy wiemy przecież że to on i jego pseudokonto Sidor. Kielnar nie możesz normalnie opluwać. Boisz się?

avatar
~Mieszkanka Sławy
02.10.2018 20:50

Prawdziwe :) p. Ż. nawet pogroził mi paluszkiem za zadawanie niewygodnych pytań: "Ostrzegam że przy kolejnej próbie może sobie Pani komentować pogodę na swoim profilu."

avatar
~sł@wianin
02.10.2018 13:38

Burmistrz Sadrakuła jest jedynym kandydatem z realnym program do zrealizowania w najbliższej kadencji. Nie obiecuje gruszek na wierzbie czy basenu w Sławie tylko inwestycje, które rozwiną miasto. Wraz ze swoją rodziną oddamy głos na Burmistrza Sadrakułe. Powodzenia

avatar
~Tak
02.10.2018 14:14

Tak zróbcie kochani uzytkownicy portalu ZW. Oddajcie z rodzinami głos. Bo tu oddajecie kłamstwa i oszczerstwa bez pokrycia. Szkoda że nieważne są dla Was fakty. Pozdrawiam wyborcę obiektywnym okiem, który skłamał w każdym zdaniu. Dosłownie w każdym. Paweł dalej pracuje w weterynarii - wiem bo robie razem z nim. Pozostałe tematy wyssane z palca - sprawdziłem (tak jak piszący kazał) . Czyli szkalowanie dla szkalowania. zleconko od Czarka?

avatar
~Krzyś
02.10.2018 15:15

Wiecie po co Cezary startuje czy nie wiecie? Chyba nie. Jeśli myślicie że ma coś jeszcze do zrobienia dla gminy to jesteście w błędzie. Wybierając go czeka Was bieda. Interes społeczny idzie w kąt. Tu gra rolę tylko emerytura... Z fotela... na fotel z burmistrzowską emeryturą... więc nie piszcie już bzdur o jego wielkim sercu...

avatar
~Krzyś
02.10.2018 15:29

Obiektywnym okiem. Wiesz że jak Cię ustalą to bekniesz za te kłamstwa... zwłaszcza o tym pensjonacie Słoneczko... To jest kryminał z Twojej strony... pozdrawiam obiektywnie.

avatar
~Krzepielowianin
02.10.2018 15:40

Do mieszkańca Krzepielowa wez się ogarnij człowieku i obejrzyj transmisję z sesji Rady i wtedy zobaczysz jak radny Łociów usilnie głosuje przeciw swoim wyborcom mam na myśli hale sportowa a co on zrobił dla nas mieszkańców? Cała kandencje był w opozycji i rączkę na sprzeciw .Idź się lecz .

avatar
~Troll
02.10.2018 17:12

Najgorzej kiedy naszymi wyborami rządzą emocje. Myślę, że odrobina pragmatyzmu, pomoże dokonać wyboru, na którym my, mieszkańcy Sławy, możemy zyskać. Pan Żygadlo, dał się poznać jako młody, energiczny człowiek, potrafiący dostrzec błędy i niedoskonałości rządzących. Jednocześnie, dał się poznać jako osoba, która nie potrafi realnie ocenić, co przyniesie korzyść, a na czym gmina, czyli my, możemy stracić. Jak

avatar
~Onik
02.10.2018 17:19

Krzepielowianin. Nastwiam się na odbiór. Dawaj. Opowiadaj ile dobrego przez 5 kadencji zrobił dobrego dla Krzepielowa aktualnie nam panujący Cezary i jego świta... ?Jest to ostatnie 20 lat ... Opowiadaj czekam...

avatar
~Krzepielowianin
04.10.2018 12:14

Jakim trzeba być ignorantem zeby mieć taką slepote? Może tak : sala wiejska Budowa kotłowni i instalacji centralnego ogrzewaniamamy ciepełko wymiana podłogi na tejże sali lamp /dach i malowanie poszło z projektu/ Budowa dwóch toalet na sali .A kto dał środki na wykup terenu na drogę od parkingu kocielnego na cmentarz?Szkoła:Budowa toalet w starej szkole wymiana okien i drzwi .Nowa szkoła Budowa pomieszczeń dla przedszkola i toalety .Mamy wreszcie przedszkole i rodzice są zadowoleni bardzo.A może jeszcze doprowadzenie instalacji elektrycznej na boisko Budowa boiska do kosza .Droga boczna zrobiona jak my to nazywamy warszawską.Dom Kultury elewacja, centralne klatka schodowa wymiana okien drzwi wejściowych,stroje dla Zespołu.Mało?Samo się zrobiło?Mieliśmy dobrych radnych Pan Łachowski Pan Sołtys Pan Orliński którym na sercu leżały sprawy naszej wsi a nie podporządkowanie sie otwarte mu ruchu pokoleń i głosowanie na nie proszę zobaczyć w Internecie wszystko jest.A już sprzeciw budowie hali sportowej to szczyt możliwości naszego radnego który jest nauczycielem wf.

avatar
~Lili
04.10.2018 14:24

To kto na to wszystko dał Burmistrz, na to wszystko złożyliśmy się my wszyscy, którzy mieszkamy w gminie i płacimy podatki. Nie piszcie głupot w stylu burmistrz dał. Co, dał ze swojej kieszeni, NIE, ale z naszej wziął dobrą kasę . Nie łudźcie się, że budowa kanalizacji obniży opłaty za ścieki, niestety to my zapłacimy za wszystko. Nie gloryfikujcie obecnego burmistrza , coś tam zrobił , ale już mu dziękujemy.

avatar
~Troll
02.10.2018 17:22

Jak wielu zauważyło, ciężko przynosi mu osiągnięcie kompromisu, z osobami, które nie dzielą jego poglądów. Doskonale sprawdził się jako stojący w opozycji, lecz nie posiada odpowiednich predyspozycji, byśmy skorzystali, kiedy sięgnie po fotel burmistrza.

avatar
~Krzys
02.10.2018 17:29

Trol. Odnoszę wrażenie że jesteś pracownikiem urzędu. I najblizsza twojemu tyłkowi jest twoja koszula. Stąd strach o posadę... Czas się za Was tam zabrać w tym urzędzie... Latem gorąco, zimą zimno... A roboty...? Nie do przerobienia... Oj ktoś się za to niedługo weźmie, oj się weźmie...

avatar
~Troll
02.10.2018 18:12

Krzyś, odnoszę nieodparte wrażenie, że się łudzisz. Pogróżkami elektoratu nie zdobędziesz.

avatar
~rolnik
02.10.2018 19:27

Czy pracownik urzędu gminy powinien się obawiać zwolnienia po wyborze nowego burmistrza? Tylko wtedy gdy jest złym urzędnikiem, dobry pracownik zawsze będzie doceniony. Czy wszyscy obecni pracownicy ug są zadowoleni ze swojej pracy i płacy ? Ano nie bo są równi i równiejsi, swoi i wyrobnicy, starzy wyjadacze i młodzi pracownicy. Emeryci proszę na zasłużoną emeryturę, a młodzi do pracy

avatar
~Adam
02.10.2018 20:56

Sadrykuła to aktorzyna Żygadło to świerzośc dba o region i o Sławe Sadrykule dziękujemy

avatar
~Ale jaja
04.10.2018 11:14

Jak to zawsze przed wyborami bywa - brudy wylewają się na każdego kandydata. Jeden to anioł, drugi nic nie wart kłamca. A prawda leży gdzieś pośrodku. Niech każdy z Nich zajrzy w swoje sumienie i odpowie sobie naprawdę szczerze, czy jeszcze coś z tego sumienia zostało. Ponad pół wieku mieszkam w tej gminie i widzę każdego dnia jak się zmienia - moim zdaniem na lepsze. Zmiana dla samej zmiany niczego dobrego gminie nie przyniesie. Zastanawiam się nad zmianą, ala na Boga - nie w tym kierunku !!!

avatar
~sł@wianin
02.10.2018 23:22

Do mieszkaniec krzepielowa. Światłowody są nie tylko w Krzepielowie ale w całej gminie i województtwie - tzw sieć szkieletowa, którą budowano kilka lat temu. Teraz firma Orange ma wykonywać przyłącza do domów do tej sieci. I nie jest to zasługa radnego Łuciów. Pozdrawiam i zanim coś napiszesz posiadaj stosowną wiedzę

avatar
~Łotr27
02.10.2018 23:37

Ludzie, wybory miną i trzeba będzie tu żyć , mijać się , nie tylko na ulicy- myślicie o tym pisząc te bzdury o Panu Żygadle , który jest twórczy i chce coś zmienić ? Usłyszałem kiedyś "Ja tu rządzę i zawsze tak będzie.Opozycję trzeba zastraszyć i zmusić do uległości".Już tam nie pracuję ,nie żałuję ,choć były pogróżki , to ciągle wierzę w mądrość ludzi . Władza to odpowiedzialność i dlatego zagłosuję na Pana Pawła.

avatar
~Do Łotr27
03.10.2018 18:28

Z pewnością byłeś urzędnikiem - Twoja pisownia jest bardzo wiarygodna i przekonywująca, szczególnie interpunkcja.

avatar
~Spadochroniarz
03.10.2018 17:41

A ja przebywam na terenie Sławy ponad 4 lata i wezmę zaświadczenie z gminy gdzie mam meldunek i zagłosuje u was na Cezarego.Stara gwardia już się napiła tego miodu, a jak wygra ten drugi kandydat to zaraz obstawi cały urząd swoimi ludźmi,obecny burmistrz widać że dziala.Czarek stary pierniku masz mój głos:):):)

avatar
~Patryk D.
04.10.2018 10:54

Basen? W 40 tys Lesznie basen był deficytowy, mimo iż za ogrzewanie wody nie ponosili żadnych opłat (chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego), a w 4,5 tyś Sławie basen ma być rentowy?! No, chyba że zakładamy iż stać nas na 30 mln wydatku na budowę (oczywiście przy założeniu iż znajdzie się na to teren gminny?!) oraz zabezpieczenie około 2 mln rocznie które są niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania basenu.?! Jeśli okryto w naszej gminie duże pokłady ropy to jestem za... Zwykła kiełbasa wyborcza, niestety taka bardzo "nieświeża".

avatar
~jolanta
04.10.2018 11:20

Masz rację, budowa basenu to kit i kiełbaska wyborcza, taka bardzo cienka, paróweczka Hrabiego Barry Kenta :-) Ludzie nie zdają sobie sprawy, że to kosztowałoby kosmiczne pieniądze i naszej gminy nie stać na jego budowę, o utrzymaniu nie wspomnę. Ale pomarzyć każdy może. I pomachać szabelką, jacy to teraz w Urzędzie wszyscy są źli. Zagłosujcie na nas, a przyjdą sami dobrzy i będziemy krainą mlekiem i miodem płynącą.... no błagam :-) :-) :-)

avatar
~dor
04.10.2018 14:28

A w Sławie nie ma basenu ale 17 MILIONÓW długu jest !!!

avatar
~Samarama
05.10.2018 19:06

Co tam ropa!! Źródła geotermalne TO JEST COŚ :-D

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl