TworzymyGłos Regionu

reklama

Sadrakuła vs Żygadło 1:0
obrazek

Pewną informacją już jest, że o stanowisko burmistrza Sławy rywalizować będzie dwóch kandydatów, urzędujący burmistrz Cezary Sadrakuła, oraz radny Paweł Żygadło. Ugrupowania obu kandydatów wystawiły także największą liczbę kandydatów na radnych.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~Pan
01.10.2018 17:26

Słuchajcie. pojawiają się takie zarzuty z już pogrupowanymi pytaniami. widać że ktoś się przygotował do komentowania. No brawo. Może pochwalcie zatem sadrakułę?

avatar
~Kamilhehe
01.10.2018 17:47

Nie ma za co. Ale jego ludzie już tutaj piszą, e wyśmiewając pomysł z basenem.

avatar
~Z ciosańca
01.10.2018 17:48

Pan Ż już się mieszkańcom Naszej wsi ,przysłużył ławeczką światłych obywateli co w sposób elokwentny wypowiadali się na tematy lokalne . Pieniacz i farbowany lis 700 mieszkańców zapamietają gościa co podważył i ośmieszył ich codzienny trud . Mieszkańców którzy dbają o wizerunek swój i swojej wsi w rożnym stopniu ale zrównanie ich z „elitą” -skandal Myśle ze w nadchodzących wyborach mieszkańcy dadzą dowód -kto tylko „miesza” a kto spełnia dane obietnice.

avatar
~Jacol
01.10.2018 18:26

Zaskakująca regularność w tych łapkach z lewej kciuk w górę i w dół. Widać jak żołnierze wypełniają rozkazy. Wytrwałości Panie Pawle.

avatar
~Dziękujemy Wschowie
01.10.2018 18:50

U nas w gminie wszystko kulturalnie. Jak to zwykle wschowski portal wchodzi w inne spokojne tereny i swoimi komentarzami Wschowiaków wprowadza coś na styl wschowskiego podwórka. Pełnego złośliwości, zaczepki i opluwania. Na terenie sławskiej gminy wszystko kulturalnie. Panowie Cezary i Paweł razem nawet otwierali Wrak Race. Wzajemnie sobie gratulowali i dziekowali już w czasie kamapnii. Wschowa naprawdę ma się czego uczyć.

avatar
~xD
02.10.2018 06:35

Wschowę to zabić dechami, ogrodzić i nikogo nie wpuszczać

avatar
~Obiektywny obywatel
01.10.2018 19:00

Pomyślcie co zrobił by Pan Sadrakuła gdyby nie sztab ludzi jemu podlegających w Urzędzie gminy. Więc takie porównywanie kandydatów na zasadzie co kto zrobił jest jak dla mnie jest nie na miejscu. Jako mieszkaniec Sławy mogę stwierdzić że na większości imprez nie widuję Pana Sadrakuła tylko jego zastępcę, Pan Zygadlo niekojarze by którąś ominął. Śmiejecie się z obietnicy powstania basenu. Jako rodzic mogę stwierdzić że bardzo dobrze by taka inwestycja powstała. Mamy jezioro a połowa dzieci pływać nie potrafi. Myślę że w ramach 1godz. wf-u w tygodniu nauka pływania byłaby super. Nie każdego stać dowozic d, ie ko na prywatne lekcje pływania do Głogowa czy też Leszna.

avatar
~Realista
05.10.2018 17:45

W Lesznie to już nie popływasz. Basen tam zamknięty

avatar
~Urząd
01.10.2018 19:08

Większość ludzi, którzy pracują w urzędzie widzi codziennie jak jest. Myślę że po wyborach Czarek się zaskoczy.

avatar
~Krzyś
01.10.2018 19:18

Macie pretensje że Żygadło przybył z Leszna? Komentujecie że ma tam wracać. Jesteście żałośni. Wasz tok myślenia sprawia że 90 procent mieszkańców gminy to obcy i przybywajac do Sławy po wojnie są nadal intruzami. A kto przez te lata budował naszą gminę. Spójrzcie we własne dokumenty. Przypomnijcie sobie skąd pochodzicie? Cieszcie się że zjawił się ktoś kto chce odświeżyć i zmienić miasto... Najlepiej dalej nic nie robić i jęczeć jak to źle i ciężko... Nadal chcecie żeby jedynym źródłem informacji w Sławie był biuletyn urzędu i strony internetowe urzędu gminy na których pojawiają się tylko dobre informacje? Dobre dla aktualnych władz... No i informacje o zdarzeniach kulturalnych lansowanych przez wspomniany urząd... O zgrozo. Ludzie opamiętajcie się... Do przodu trzeba...

avatar
~Kamil
02.10.2018 06:37

To jest właśnie typowe myślenie Polaka. Dlatego jeszcze długo nic się nie zmieni (zarówno lokalnie jak i w Polsce)

avatar
~Bronek
01.10.2018 19:38

Ciekawe... Co stanie się w urzędzie jeśli jego właściciel nie wygra wyborów...? Flagi do połowy masztu...? A może taka impreza jakiej Sława nie widziała..???

avatar
~Śmieszek
01.10.2018 20:01

Ukazują się informacje na portalu u Pan Ż. napewno przychylne o Sławie, to dobrze ale informacja z tamtego roku to już lekka przesada Katastrofa Ekologiczna, rozdmuchana na całę Polskę i trudno to odkręcić

avatar
~aaa bbb
01.10.2018 20:04

Jak mogę oddać głos w tej sondzie??

avatar
~info-network
02.10.2018 07:37

Skoro nie możesz to masz wspólne IP od dostawcy u już ktoś inny zagłosował. Jak z MASTER czy KAJA Komputer to nie zagłosujesz, tylko z sieci komórkowej.

avatar
~Planista
01.10.2018 20:08

Czy kandydaci ogłosili program, czy obietnice ? Kwestia lokalnej przedsiębiorczości jest w rękach Burmistrza i Rady . Co proponują aby ludziom żyło się lepiej - nie chodzi mi o rozdawnictwo budżetu także na okoliczność Dni Sławy ! Może należy się dołożyć się jako Gmina do budowy obwodnicy zamiast wywalać pieniążki na pierdoły ? Czy przyszły Burmistrz będzie celebrytą szkolnym ? nowa sala, świetlica , ogrzewanie - wstęga goni wstęgę ? itp. Czy nowy burmistrz będzie karierowiczem ? Pod publikę dla młodych ? Czy będzie tyrał od rana do nocy ? Czy zdyscyplinuje urzędników przestraszonych upałami .... URZĘDNICY to broń wyborcza PBCS a wielka słabość kandydata .

avatar
~Zofia
01.10.2018 21:27

Tak obwodnica to priorytet i przydałby się gaz ziemny w Sławie, wtedy niska emisja nie spędzałaby nam snu z powiek. Kto wygra to wygra, ale niech pyta mieszkańców gminy co byłoby dobre do zrobienia dla nas wszystkich. Pamiętaj o nas obecny i przyszły burmistrzu .

avatar
~Pieczara
01.10.2018 21:42

wczoraj na produkcji u hajduka trochę mnie poobijali, wskutek czego wymsknęło mi się kilka nieczystych w słowach zagrań, mianowicie - paweł, przepraszam za wzmianki o twoim prawku i katastrofie ekologicznej, moja etyka pieczarkowa została nieco zaburzona, lecz reflektuję się i proszę żebyś się nie gniewał. od teraz będę grał tylko fair pozdrawiam, Pieczarka

avatar
~Walec
02.10.2018 00:22

Przeczytałem wszystkie komentarze. I skoro pan Żygadło jako radny i działacz społeczny tyle zrobił to wierzę, że jako burmistrz zrobi więcej. Kompletnie nie rozumiem uwag o pochodzeniu czy prawie jazdy. Burmistrzem może zostać tylko ktoś urodzony w Sławie? A prawko, cóż niech rzuci kamieniem ten, który nie zdarza się złamać przepisów ruchu drowego. Jeśli coś było to minęło. Wstyd to wyciągać. Cieszmy się z demokracji. Dyskutujmy, rozwazajmy i mądrze głosujmy. Sztab ludzi w urzędzie pracujących nad wyborem marazmu i ciągłości kontra jeden człowiek.. to jest warte analizy. Basen. Pomysł rewelacyjny! W dużej mierze utrzymają go turyści. Kąpiel w naszym jeziorze nie zawsze jest możliwa. Naglosnił sprawę martwymi rybami, gdyby przemilczał dziś byłyby plotki o tym. Genaralnie obserwuje potrzebę zmiany pokoleniowej. Pan Cezary byłby świetnym radnym wojewódzkim, wspomagającym Sławę. Nie wierzę, że mu się jeszcze chce tak jak Pawłowi Żygadłe.

avatar
~Adam
02.10.2018 00:35

Bardzo Kocham mojego Tatę. W pewnym wieku sprawność umysłu i spojrzenie na świat nowe technologie wymagają od nas więcej, świeżego poglądu. Panie Pawle zagłosuję na Pana na młodość i świeżość. Marzy mi się Nasza Sława nowoczesna na miarę XXI wieku

avatar
~Ggyfjhsjehduejdows
02.10.2018 01:25

Jeden się już nażarł to może coś zrobi.

avatar
~John
02.10.2018 07:42

Trzymam kciuki za Pawła

avatar
~mieszkanka na emigracji
02.10.2018 09:27

Pewnie nie uda mi się zagłosować z racji odległości, ale gdybym mogła to głosowałabym na Pana Żygadło. Każda zmiana jest dla mieszkańców trudna, człowiek żyje przyzwyczajeniami... od 20 lat zawsze na stanowisku Burmistrza Sławy był Pan Sadrakuła. Dziękuję mu za to jak obecnie wygląda Sława, za to jak zostały wykorzystane środki unijne, za to że nie wstydzę się wracać do rodzinnego miasta. Zrobił wiele dobrego, podjął wiele decyzji i tych trafnych i mniej... Nie będę tu wyliczać żadnych. Chcę jednak podkreślić że po 20 latach plaster trzeba zerwać, a urząd przewietrzyć... Zmiany są konieczne, aby się rozwijać. A portalowi dziękuję za sondę. To pokazuje jak wyrównane szanse mają obaj kandydaci. 21 października będzie bardzo ekscytujący!

avatar
~Krzys
02.10.2018 09:39

Wieczorem w głosowaniu wygrywał Żygadło. Jednak dziś od rana jak tylko otworzono Pyongyang sytuacja się zmienia. Ciekawe czy będziecie płakać po Sadrakukule jak przegra...?

avatar
~Rysiek
02.10.2018 10:23

Nie obrażać, nie przekręcać nazwisk, trochę kultury. A z tym prawem jazdy o co chodzi, przecież to Pana Sadrakułę wozi kierowca, a Pan Żygadło kieruje sam. Więc kto nie ma prawa jazdy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl