TworzymyGłos Regionu
Niepodległości 29
obrazek

Ulica Niepodległości znajduje się w centrum Wschowy. Jest jedną z częściej uczęszczanych ulic miasta i jedną z dłuższych. Na tej ulicy można zrobić zakupy i jest ławka na której można wypocząć. Obok ławki znajduje się tablica ozdobna, ufundowana przez jednego z radnych. Ulica jest na tyle długa, że można i pospacerować i odpocząć. O wszystkim tutaj pomyślano. Na ulicy Niepodległości znajduje się również tajemne przejście, o którym być może mało kto wie. Znajduje się ono przy kamienicy nr 29.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~as
26.04.2018 07:26

posprzątaliście już piach po zimie?

avatar
~mieszkaniec
26.04.2018 19:33

gdybym ja tam mieszkał to zaraz zamek by był zamontowany . Idiotyczne argumenty typu "jak założe zamek będe musiał chodzić dookoła " też można wsadzić do kosza bo przecież mieszkańcy mieli by klucz. krótka mówiąc szybciej można założyć zamek niż latać po urzędach z jakimś durnym wnioskiem . ludzie puknijcie się trochę w głowę , zamek powinien już tam dawno być to nie majątek . co z tego że mieszkają na wynajmie , drobne naprawy przerowadzają najemcy , sam jestem najemcą więc wiem,zreszta widze tam auto wiec chociażby dla ochrony własnego auta zamek powinien być, .dla mnie to zwykłe perfidne lenistwo mieszkańców tej klatki którym sie nie chce ruszyć .... :)

avatar
~Ja
28.04.2018 14:43

Myślę że nie chodzi o to, kto ma sprzątać, tylko o to, żeby ktoś nie brudził. Proste!

avatar
~K....
29.04.2018 22:24

Witam nikt nie pomyślał o tym że aby założyć zamek w takie że bramie trzeba mieć pisemną zgodę czytając takie komentarze jak niektóre osoby tutaj wypisują chce mi się śmiać i ile kroć przechodziłem przez tą bramę nie kiedy byłao posprzątane. Tutaj się nasuwa pytanie czy ktoś ma sile co dziennie czatować w takiej bramie i pilnować czy ktoś przysłowiowej 2 nie robi lub nie leje na ścianę albo nie zostawia śmieci lub nie chleje ? A co z odpoczynkiem po pracy ? Waszym zdaniem lokatorzy powinni sami to zrobić tak jestem również tego zdania lecz do tego potrzebna zgoda właśnie wlasciela nieruchomości naprawdę myślcie ludzie trochę wypisując głupoty pod tym artykułem.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl