TworzymyGłos Regionu

reklama

Oblany egzamin doktora
obrazek

Wielu osobom obserwującym pracę wschowskiego samorządu przychodzi na myśl refleksja: reforma oświaty spadła aktualnej władzy niczym manna z nieba. Być może stanowi doskonałą przykrywkę dla nieudanych rządów i swoiste alibi, że to i tamto nie wychodzi.

czytaj całość artykułu

Komentarze

avatar

avatar
~pół Wschowy
20.09.2017 10:19

Tylko Kuryłło i nikt inny. Jak on świetnie wręcza bukiety, całuje rączki ,wspaniale też ustawia się do zdjęć. Nikt inny z kandydatów nie ma takiego parcia na szkło. Najsmutniejsze jest to że on wierzy w to że będzie kierował gminą po wyborach.

avatar
~Internet pamieta
20.09.2017 11:15

Ludzie opamiętajcie się ten (...) ma być kandydatem GRabkowcow na burmistrza , przecież on was sprzeda przy pierwszej okazji tak jak nas sprzedał w 2010 roku po wyborach. A niezorientowanym polecam lekturę Internetu -przsledzcie losy Wojciecha K. Od roku 2010 do dziś. Ten samorządowiec idealnie pasuje do listy PSL. Wschowa przejrzyj na oczy.

avatar
~alojz
20.09.2017 11:42

p. Grabka przecież to pan masz przewagę w radzie gminy , też pan nie zdał egzaminu (kolejnego)

avatar
~Obserwator
20.09.2017 14:51

Ludzie co Wy chcecie od tego Czopka? drażni Was jego tytuł ? Ile sprawy każdy może się doktoryzować.Ale sądząc po formie wypowiedzi to każdy z Was ma już habilitację. W Polsce jest tak, że jak Polak zawini to winien jest Rosjanin lub Żyd, a we Wschowie za wszystko odpowiada P.Czopek.Nawet za błędy poprzedniej włazy. Oj ludzie ,ludzie dajcie sobie na wstrzymanie.Za chodnik koło klasztoru za stojącą wodę na rondzie i wiele innych niedoróbek. Za brak inwestorów vide ikea itd itp.

avatar
~do Obserwatora
20.09.2017 18:03

Ty obserwator widzę ze pozjadałeś wszystkie rozumy . Pan Czopek wcale nie musiał pchać się na zastępcę burmistrz . Nikt go nie zmuszał ale on sam wraz z ta burmistrz przechwalał się co on to nie zrobi dla ratowanie miasta i gminy . Poszukaj sobie w necie co obiecywali i przysięgali mieszkańcom jak byli już u władzy . Tylko ze śmiechu niech ciebie nie rozbili brzuch i żebyś czasem nie dostał obstrukcji z tych kłamstw którymi nas karmili obaj burmistrzowie .

avatar
~Do obserwator
20.09.2017 21:51

Masz rację wszyscy Burmistrzowie Pan G i Pani P

avatar
~mieszkaniec
21.09.2017 12:03

Poprzednia władza nic wielkiego nie dokonała ,sukcesem było wprowadzenie strefy płatnego parkingu dla mieszkańców ,tzn dla ich dobra za które trzeba płacić. U władzy powinni być całkowicie nowi ludzie którzy mają wizje i zdolności robienia biznesu. Każdy powinien zajmować tym na czym się zna.Dlatego jest jak jest.

avatar
~do mieszkańca
21.09.2017 14:12

Ty mieszkaniec obudź się i przemyj twarz zimną wodą . idź do kościoła na pl farny tam zobaczysz to co do tej pory nie widziałeś , następnie idź do szkoły nr 2 tam zobaczysz nowe korty tenisowe i nowe boisko sportowe a przy okazji zrób rundkę wokół ratusza tam też powinieneś dostrzec jeszcze nowy bruk który był wyłożony za Grabkę . no i strefa utworzona na potrzeby nieszczęsnej Ikei w kierunku wsi Siedlnica . A poza tym nie tnij głupa że nic za Grabki nie zostało zrobione dla mieszkańców . Przynajmniej powinieneś wiedzieć gdzie znajduje się nowa biblioteka i kto do tego doprowadził . A do domu kultury byłeś choć jeden raz to tam za Grabki tez dużo powstało .

avatar
~wszyscy są super
03.10.2017 00:29

Każdy Burmistrz coś zrobił. Z tym nie dyskutuję. Ale to wszystko to jest minimum, Przecież gorzej już nie może być A nam chodzi o lepiej.!!! A do mieszkańca. Za te roboty bruki itp płacisz do dzisiaj. Bozia na to kasy nie dała.

avatar
~Wschowianin
04.10.2017 07:16

Nie da się zadowolić nikogo , każdy ciągnie w swoją stronę ,ani Pan Grabka ani Pani Patalas nic nie zrobią , nie macie szans !!! Umiecie tylko wydawać ale nie zarabiać , nie słuchacie ludzi i dlatego przegracie wszystko Dopuki nie ściągniecie inwestycji do Wschowy nie macie szans szkoda że w Rządzie mamy Panią Minister i Pana Asta , pewnie by pomogli rozwiązać wiele problemów ? Tylko kto o to poprosi ? Macie służyć ludziom bo to oni wam za to płacą , własne problemy schować do kieszeni , bo nas nie interesuje kto z kim i kto jest winien

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl